بی ادب ‘کارن’ خجالت در ویدئو ویروسی اما کسانی که واقعا تحریک نژادپرستی?

این یک دید ما همه آشنا با. یک حق زن سفید برای نام او اتهام نژادپرستی خجالت در مقابل جهان در یک ویدئو ویروسی. اما در تازه ترین مورد چیزهایی که نمی دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد.

در فیلم در سیاتل در دوشنبه سیاه کاربر توییتر Karlos دیلرد مواجه میانسال سفید زن که او گفت: قطع کرده و او را در ترافیک سپس حرف او را. پس زن خانه دیلرد از او خواست به صحبت می کنند به او در خارج از خانه او اما زن حاضر پوشش چهره او و تلاش او را برای پنهان کردن پلاک از دوربین خود را.

به عنوان استدلال پیشرفت دیلرد ادعا می کند که زن او را به نام نژادی لکه دار کردن. این گریه زن رد این گفته که او یک سیاه و سفید ، به عنوان زن گریه می کند دیلرد خود را توضیح می دهد جرائم به تماشاگران رسم توجه به خانه او. دیلرد ارسال شده طول کامل تصویری از برخورد به خود Instagram کانال اما هیچ مدرکی وجود دارد که با استفاده از زبان دیلرد گفت که او انجام داد.

Ragging در ‘Karens’ – زبان عامیانه به خصوص pernickety نژاد میانسال معمولا زنان سفید که تقاضا برای دیدن این مدیر که با صدای بلند شکایت در مورد خدمات به مشتریان و افرادی که احساس بی جهت تهدید اقلیت تبدیل شده است و این مسائل از اینترنت, ورزش, وجود دارد اما دو طرف به هر داستان.

هر چند یک گروه ترکان و مغولان از اینترنت فعالان خواستار زن نشان داده شود بدون رحمت هیچ شواهدی وجود ندارد که دیلرد گفتن حقیقت است. بعلاوه او اقدام تنها در ماه گذشته به عموم تحقیر یک زن آسیایی که خواست به دیدن ID او هنگامی که او در کار چیدن مواد غذایی از خود را برای تحویل و ظاهرا او را به نام “n***er.”

در کمتر از 24 ساعت پس از دیلرد آن نوشته شده, این ویدئو انباشته شده است بیش از شش میلیون بازدید و گزارش شده توسط چند رسانه ای بسیاری از آنها باید متمرکز بر زن سفید”اشک” نمایشهایش” و “کل بحران.” بیشتر اشاره نکرد این واقعیت است که دیلرد نام کاربری توییتر, ‘Wypipo_h8’ اینترنت است مختصر برای “مردم سفید نفرت” و یا این واقعیت است که دیلرد خود توصیف “ویدئو ویروسی ستاره” در حال حاضر تلاش برای پول در اوردن زن را به اتهام نژاد پرستی توسط, شلاق, تی شرت سرگرم کننده از او.

به همین ترتیب زن گریه و تلاش برای پنهان کردن چهره او و بشقاب شد و به احتمال زیاد بیش از فقط “نمایشهایش” به عنوان African-American beauty magazine ذات توصیف آنها. بینندگان باقی مانده بودند با هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است قبل از برخورد و رفتار نیز ممکن است تلاش برای صرفه جویی در زندگی. در واقع در میان روند فعلی آنلاین ‘کارن شرمندگی’ کسانی که تلاش کرده اند برای پاسخ باید مجازات شده است به صورت ایستاده تا برای خود.

وقتی کالیفرنیا زن لیزا الکساندر به نام پلیس در stencilling ‘Black Lives Matter’ در یک پیاده رو در خارج از اموال خود را در اوایل این ماه شرکت لوازم آرایشی که محصولات او توزیع قطع روابط خود با او. شوهر او که در ثبت برخورد خود را از دست داد سرمایه گذاری بانکی کار حتی پس از الکساندر عذرخواهی علنی به stenciller یک فیلیپینی ،

همچنین در rt.com چه چیز دیگری ؟ خواب اراذل و اوباش می خواهد بیشتر خون پس از ‘نهایی کارن’ اخراج برای تماس با پلیس در مرد سیاه و سفید

در نیویورک امی کوپر – لقب “نهایی کارن” با بیدار شهروندان شد و اخراج او را از خدمات مالی شغل در ماه گذشته پس از او ثبت شد تماس با پلیس از روی یک مرد سیاه و سفید در پارک مرکزی که او بدحجابی برای داشتن سگ خود را خاموش دسته سه تایی است. کوپر که ادعا انسان را تهدید سگ خود را بعد از عذرخواهی برای نقش خود را در برخورد شد اما هنوز سرنگون از کار خود را.

سه شنبه بعد از ظهر دیلرد بود رو نصب واکنش به این ویدئو با نخبگان محافظه کار سگ-ستون خود در پاسخ به تماس او را “grifter,” یک “نژاد کلاهبردار” و “مخالف.” کارفرمای خود تحویل شرکت Postmates نیز هشدار داده و گفت که در حال بررسی موضوع است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de