آمریکایی ‘کارخانه’ اولین فیلم حمایت باراک و میشل اوباما در تولید جدید شرکت در زمان خانه بهترین فیلم مستند جایزه در یکشنبه شب و تهمت متنفر بودند به rub پیروزی خود را در رئیس جمهور ایالات متحده ،

در حالی که شخصا نامزد اوباما هم اکنون می توانید حساب خود را به عنوان برنده جایزه آکادمی فیلم سازان به عنوان فیلم خود را در زمان خانه اسکار یکشنبه شب. آمریکایی ‘کارخانه’ که به شرح زیر داستان یک اوهایو کارخانه پس از آن بازگشایی شد و تغییر توسط یک میلیاردر چینی برنده بهترین فیلم مستند جایزه اسکار.

این #مقاومت جمعیت نشئه بیش اوباما به رسمیت شناخته شده توسط آکادمی. “مغلوب ساختن پیشی جستن فقط به حال خود بهترین روز تا کنون اما اوباما فقط برنده جایزه اسکار!!! HAHAHAHA” توئیت کمدین لری Wilmore در جشن.

باراک اوباما فرستاده خود تبریک به فیلمسازان در یک صدای جیر جیر.

فیلمسازان از آمریکایی ‘کارخانه’ تشویق کارگران در سراسر جهان برای “unite” در سخنرانی پذیرش. اما آنها نیز به فریاد خود را به کمتر تحسین رقبا از جمله فیلمسازان که مستند “بیمارستان ها در سوریه بمباران کردند” و تلاش برای فشار القاعده را روایت در حلب, اما برای برخی از این دلیل نمی دریافت جایزه در این سال بر خلاف بدنام کلاه سفید در سال 2016.

همچنین در rt.com هالیوود در مورد جایزه اسکار به “برای سما’ – یک propagandumentary که هل القاعده را روایت در حلب?

این فیلم بخشی از چند سال مقابله بین جریان های غول پیکر Netflix و کروبی که در ابتدا اعلام کرد در سال 2018 است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de