سلطنتی دریایی که پس از آموزش به نام حادثه

یک تفنگدار نیروی دریایی سلطنتی که در بیمارستان درگذشت پس از یک حادثه در آموزش شده است و به عنوان اتان جونز.

او بخشی از یک گروه تمرین حمله از یک لندینگ کرافت در Tregantle ساحل, Cornwall, زمانی که او را به زیر آب رفت در 21 ژانویه.

استخدام جونز به بیمارستان منتقل شد که او روز جمعه درگذشت. نیروی دریایی سلطنتی در حال بررسی این حادثه است.

خانواده اش گفت: “اتان درگذشت تحقق رویای خود را و انجام چیزی که او دوست داشت.”

آنها در ادامه گفت: “پیوستن به نیروی دریایی سلطنتی چیزی بود که اتان به حال می خواستم به انجام زمانی که ما می توانیم به یاد داشته باشید. او می خواست برای پیوستن به بهترین از بهترین و چالش خود را.

“اتان عاشق شیوه زندگی در فضای باز و به دنبال به جلو به خدمت به عنوان یک نیروی دریایی در عملیات در سراسر جهان است. ما بسیار افتخار از همه که او به دست آورد.”

او پیوست Royal Marines در ماه مه و در آخرین مرحله از 32 هفته آموزش است.

Cpl دیو رایت خود را فرمانده بخش گفت: نگرش او بود “به طور مداوم اشاره در آموزش”.

“به عنوان مثال در طی یک تمرین نظامی بودند خسته و در عین حال جونز در زمان آن را بر خود به جای تجهیزات خود را در بالای یک تپه رفتن به پایین و حمل کیت از جذب همکار که در حال مبارزه با یک آسیب است.

“او درست است از دست دادن به نیروی دریایی سلطنتی به عنوان او را به ناچار دست آورد های زیادی در زندگی حرفه ای او.”

جذب همکار دانیل Landrey گفت: “او بهترین همسر است و ما می دانیم که او نمی خواهد می خواهید تا این حد سر و صدا ساخته شده از او.

“خوش شانس برای او آن را بیش از چند کلمه برای توصیف Jonesy. زمانی که او ندارد خمیری در دست خود او را در گرفتن کار انجام می شود. بدون شکایت و بدون سر و صدا فقط همیشه آن را ارسال.”

در طول آموزش او انتخاب شده به عنوان جذب فرمانده بخش و اهدا شد تکاور مدال که رای دادند برای استخدام برای فردی که بهترین مجسم تکاور روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im