ردیف همچنان بیش از ‘تبعیض آمیز’ عوام طرح برای نمایندگان مجلس


نمایندگان مجلس که نمی تواند حضور در مجلس برای سن یا دلایل پزشکی قادر خواهد بود به سوال دولت از راه دور اما نه رای می گوید: یعقوب ریس-the lean lab.

رهبر مجلس گفت که او غیر روحانی یک حرکت را به رای گیری این جمعه حصول اطمینان مجازی برخی از اقدامات می تواند همچنان برای این گروه است.

اما منتقدان می گویند که این حرکت هنوز هم می توان به “تبعیض” علیه کسانی که قادر به حضور به دلایل دیگر.

آن را به عنوان وزیر مشخص شده برنامه فیزیکی بازگشت از مجلس.

طرح – معنی همه رسیدگی خواهد بروید در فرد به جای “هیبرید” سیستم مجازی مجلس شده است با استفاده از از اواسط ماه مارس – شده است به شدت مورد انتقاد نمایندگان مجلس از همه طرف از خانه هشدار می دهند که این امر محروم آسیب پذیر نمایندگان مجلس و کسانی که با مراقبت از مسئولیت.

اما آقای ریس-the lean lab گفت: “آنچه قابل قبول بود برای چند هفته کوتاه را ثابت ناپایدار اگر ما اجازه داده بود که ترکیبی رسیدگی را ادامه خواهد داد.

“این خانه نقش یک نقش ارزشمند در برگزاری این دولت به حساب و بحث قانون است که تنها می تواند به درستی برآورده شود زمانی که اعضای اینجا در فرد است.”

متقابل, پارتی, روش کمیته مطرح اصلاحیه به طرح دولت برای فعال کردن عوام بلندگو به اجازه رای گیری الکترونیکی و اجازه می دهد نمایندگان مجلس قادر به رسیدن به مجلسی به شرکت “دیجیتالی”.

پس از آقای ریس-the lean lab چهارشنبه اعلام کرد این حرکت که اجازه می دهد برخی از نمایندگان مجلس به درخواست فوری سوال و در بخشی از اظهارات عملا کمیته صندلی حزب محافظه MP کارن بردلی کاهش یافته است متمم.

اما او هنوز هم تحت فشار قرار دادند به جلو با دیگری تماس از راه دور رای گیری برای اجازه داده شود.

Ms برادلی گفت هیبرید اقدامات بوده است “عظیم دررفتگی” برای نمایندگان مجلس و “بهینه” اما گفت که “کاملا مضحک” است که برخی از کاربرانی که تا به حال به ماندن در خانه برای مراقبت از عزیزان نمی خواهد بود قادر به گرفتن بخشی از راه دور.

نمایندگان مجلس در حال حاضر رای گیری در حرکت هستند و نیاز به صف خارج اتاق عوام به رعایت اجتماعی فاصله قبل از رفتن به بلندگو صندلی برای گفتن نام خود و راهی که آنها در حال رای دادن.

برخی از تصاویر ارسال شده از آنها را از صف خارج ساختمان و یا در Portcullis خانه – ساختمان مقابل پارلمان, که در آن بسیاری از نمایندگان مجلس’ دفاتر قرار دارد.

این اصطلاح ترکیبی رسیدگی در محل بوده است از اواسط ماه مارس را قادر می سازد از نمایندگان مجلس برای عضویت در رسیدگی به بیش از زوم از طریق صفحه نمایش در اتاق و برای شرکت در رای آنلاین.

این اقدامات در ابتدا با توجه به پایان 12 ممکن است اما نمایندگان مجلس موافقت کردند تا حرکت از دولت به گسترش آنها تا 21 مارس – شروع عید گلریزان زنگ تفریح.

در حالی که تعدادی از نمایندگان مجلس با استقبال از تنظیم به طرح دولت ساخته شده توسط آقای ریس-the lean lab – که ممکن است رای دادند در روز چهارشنبه – گفت: بسیاری از آن ها نمی تواند به اندازه کافی دور.

کار سایه رهبر, خانه, Valarie واز گفت: دولت طرح “تبعیض آمیز”.

او افزود: “من نمی دانم اگر رهبر است, زندگی در جهان دیگر اما این بیماری همه گیر است که هنوز هم در جریان است. این درست نیست و یا فقط یا عادلانه است.”

SNP به وست رهبر ایان Blackford گفت اجازه می دهد دسترسی از راه دور به نمایندگان مجلس قادر به رسیدن به مجلسی بود “در مورد حقوق همه اعضای… و مسئولیت ما را به مطمئن شوید که همه ما از تشکیل نمی شوند محروم”.

“من باید این سوال را بپرسید که چرا ما مجبور به اینجا می آیند امروز,” او اضافه شده است. “دولت رسمی خط بود اگر شما می توانید از خانه کار می کنند و سپس شما باید.

“ما می توانید از خانه کار می کنند ما باید از خانه کار می کنند چرا که حق چیزی که به انجام — و نه فقط برای مجلس بلکه برای ما و خانواده ما و همکاران ما به شمار می رود.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

قبلا حزب محافظه کار MP رابرت Halfon شده است که محافظ در خانه گفت: اخبار بی بی سی که دور انداختن مجازی رسیدگی شد “دموکراتیک ناعادلانه” برای نمایندگان مجلس که نمی تواند بازگشت به پارلمان و ترک آنها را به عنوان “مجلس خواجه”.

او افزود: “این استرن و خمش با مشکل روبرو نگرش از قدرت می شود که متاسفانه به همین دلیل بسیاری از مردم گاهی اوقات مشکلات با حزب محافظه کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de