روسیه و ترکیه نیروهای خود در سوریه را در استان ادلب مجبور به کوتاه کردن آنها مشترک گشت ماموریت با هدف حفظ آتش بس در این منطقه برای جلوگیری از آسیب رساندن به غیر نظامیان به عنوان سپر انسانی توسط تروریست ها.

روز یکشنبه ترکیه و روسیه در اولین گشت مشترک همراه امنیت راهرو در ادلب, توافق به عنوان بخشی از یک آتش بس توافق با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و رجب طیب اردوغان در اوایل ماه مارس. مسیر گشت رفت استراتژیک بزرگراه M4 که لینک سوریه را در شهر حلب به ساحلی شمال استان لاذقیه و عبور از سرزمین های برگزار شده توسط گروه های شبه نظامی.

در عین حال روسیه و ترکیه نیروهای تا به حال به برخی از کوره در آخرین لحظه تغییر مسیرهای گشت زنی. این حرکت مربوط به اطلاعات در مورد برخی از گروه های تروریستی به اتهام برنامه ریزی برای حمله به گشت و تحریک آن به برخی از پاسخ ارتش در حالی که با استفاده از زنان و کودکان به عنوان سپر انسانی به هم بزنید تا تنش در منطقه است که فقط دیده می شود عمده عود. هر گونه حادثه می تواند منجر به شیوع خشونت و اخلال در توافق با هدف اجتناب از خونریزی بیشتر.

“روسیه-ترکیه مرکز هماهنگی تصمیم به کوتاه شدن مسیر فاصله … برای جلوگیری از هر گونه حادثه ای که می تواند در نتیجه غیر نظامی رنج” وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که ترکیه داده شد زمان بیشتری برای روشن کردن افراط گرایان و اطمینان از ایمنی بیشتر ماموریت های مشترک. هنوز معلوم نیست تا کنون چه دقیق اصلاح شد ساخته شده و به گشت زنی در مسیر.

همچنین در rt.com جنگ جلوگیری به روسیه و ترکیه رسیدن به توافق در ادلب… اما صلح است در افق?

مشترک ماموریت بودند توافق مسکو و آنکارا به عنوان بخشی از بسته های مختلف د-تشدید اقدامات در ادلب پس از یک ارتش سوریه حمله در منطقه هدف های مختلف افراطی و گروه های شبه نظامی خشم ترکیه و قرار دادن این دو کشور در آستانه تمام عیار جنگ با یکدیگر. روسیه پس از آن ساخته شده تلاش های دیپلماتیک برای کاهش تنش ها و در نهایت موفق به اعتصاب یک معامله با آنکارا پس از چند دور از مضطرب شد.

در اوایل این هفته ترکیه, وزیر دفاع Hulusi Akar گفت که دو طرف تا حد زیادی به یک اجماع در ادلب. ترکیه نیروهای انتظار برای گشت زنی در مناطق شمال بزرگراه M4 که مدت طولانی است که توسط کنترل های مختلف ضد نیروهای دولتی در حالی که ارتش روسیه خواهد انجام گشت به جنوب آن نزدیک به ارتش سوریه مواضع.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی