خواب خشن: شوراها به £105m بیشتر برای متوقف کردن مردم از بازگشت به خیابان


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

شوراها در انگلستان داده خواهد شد اضافی £105m برای حمایت از خواب خشن قرار داده تا در طول مستند.

هزاران نفر از خواب خشن بودند مستقر در هتل ها و B و کارشناسی به عنوان coronavirus رسید.

اما شوراها و سازمان های خیریه به نام به حال برای کمک به اطمینان حاصل شود مردم را مجبور به بازگشت به خیابان هنگام بازگشایی هتل در 4 ژوئیه است.

خانم لوئیس کیسی که منجر دولت خواب خشن گروه ضربت گفت: این بودجه به معنای هیچ کس نمی خواهد نیاز به بازگشت به خواب خشن.

بیشتر بودجه برای مبارزه با مواد مخدر و الکل خدمات پشتیبانی را نیز به ارمغان آورد جلو.

با این حال بودجه است نه یک راه حل دراز مدت به بی خانمانی. آن است که عمل به عنوان یک وسیله موقت تا زمانی بلندمدت سیاست می توان کار می کرد بعد از آن در سال.

‘همه’

در شروع مستند فارسی شوراهای داده شد و روز به حرکت هزاران نفر از افراد بی خانمان کردن خیابان ها و خارج از پناهگاه به اتاق خود شامل بسیاری از هتل ها.

دولت تخمین می زند که 14,500 مردم کمک کرده تا کنون تحت این طرح است که شناخته شده به عنوان ‘همه’.

هفته گذشته بی بی سی در قسمت بعدی پادکست نشان داد که سه چهارم از افراد بی خانمان در 17 زمینه هنوز در اقامت موقت با برخی از در حال حاضر, در حال خواب, خشن دوباره.

شوراها و سازمان های خیریه هشدار داد که بیشتر به زودی پیوستن به آنها را اگر یک راه حل مناسب نبود قبل از هتل ها اجازه داده شد به بازگشایی برای عموم از 4 جولای.

در حال حاضر شوراهای داده خواهد شد £بیشتر 105m برای حمایت از خواب خشن برای مثال با گسترش قراردادهای موجود با هتل ها و یا شروع جدید با دیگر ارائه دهندگان مانند دانشگاهها و خوابگاهها.

بسیاری از این بودجه جدید با £20m گرفته شده از دولت های موجود بی خانمانی بودجه. از آن خواهد شد تا فردی مقامات تصمیم بگیرند که چگونه به استفاده از آن پول است.

£بیشتر 16m از هزینه های برنامه ریزی شده در الکل و مواد مخدر برای حمایت از افراد بی خانمان است به جلو آورده می شود به این سال است.

این تفویض دولت در ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی را نیز دریافت پول اضافی تحت بارنت فرمول.

‘فرصت فوق العاده ای’

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: بودجه جدید را به افراد بی خانمان “دسترسی به مسکن و حمایت از آنها باید در حال حاضر در حالی که ما همچنان با برنامه های ارائه هزاران دراز مدت خانه در ماه های آینده.”

این تلاش ها تا کنون به حال ایجاد یک “فرصت فوق العاده ای” برای پایان دادن به خواب خشن گفت: لوئیس کیسی رئیس Covid-19 خواب خشن گروه ضربت.

“من روشن است که وجود دارد در حال حاضر می توان بدون رفتن به خیابان به عنوان مردم شروع به حرکت از محل اقامت اضطراری که در محل قرار داده است,” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

قبل از اطلاعیه ها, چند خیریه هشدار داده بود نیاز فوری برای حمایت بیشتر.

پترا Salva, مدیر, خشن, خوابیده خدمات در بی خانمانی خیریه St Mungos گفت: “گفتگوهای شروع به اتفاق می افتد در اطراف خروج برنامه ریزی – ما هفته در برخی از ماه برای پیدا کردن راه حل های جایگزین.”

Cllr دیوید Renard, انجمن دولت محلی مسکن گفت شوراهای خوشحال شدند در بودجه اضافی.

“شوراهای خواهید این فرصت را به تغییر زندگی ما اکثر ساکنان آسیب پذیر و در حال حاضر مشغول به کار شده است تا برنامه ای برای حمایت از مردم به حرکت از محل اقامت اضطراری.”

او گفت: شوراهای همچنین می خواستم کسانی که خواب خشن با مراجعه به بودجه عمومی مجاز به دسترسی به مزایای رفاهی برای کاهش فشار بر بی خانمانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de