Roscosmos مقابل مشک: روسیه آژانس فضایی رئیس & مدیر عامل شرکت SpaceX صلیب مجازی شمشیر در توییتر

توییتر دوئل شکست بین سر از Roscosmos آژانس و مدیر عامل شرکت SpaceX که گفت روسیه نمی تواند موفق باشد مگر اینکه آن را میکشد تا با قابلیت های متعدد-استفاده از فن آوری موشکی – باعث تیز ملامت.

مشتاق مریخ اکسپلورر و SpaceX بنیانگذار Elon Musk اخراج اولین عکس در آنلاین جنگ لفظی پس از Roscosmos سر Dmitry Rogozin اعلام کرد که آژانس او را به اتهام 30 درصد کمتر برای راه اندازی فضای “برای افزایش سهم ما در بازارهای بین المللی است.”

او سپس با اشاره SpaceX و گفت که این اقدام می آید در اقدامی تلافی جویانه برای تاکتیک های مورد استفاده “توسط شرکت های آمریکایی تامین می شود از ما [دولت] بودجه است.”

“موشک SpaceX در حال 80 درصد قابل استفاده مجدد ایشان هستند 0 درصد است. این است که مشکل واقعی,” مشک شات در توییتر.

Rogozin سپس گفت که Roscosmos هیچ نیاز به مشاوره از واشنگتن است.

مشک ادامه داد: به tweeting که در حالی که روسیه دارای یک استخر “بسیار با استعداد مهندسین” باید آن را تنظیم استفاده مجدد به عنوان یک هدف “یا موفقیت غیر ممکن است.”

پشتیبان گیری از ادعای خود کارآفرین تشبیه مصرفی راکت – استفاده تجاری و یا تحقیقات ماموریت توسط اکثر فضای قدرت – به “مصرفی هواپیما” وجود آن را نگاه عجیب و غریب در حال حاضر است.

استدلال او نمی نشستن به خوبی با روسیه فضا ندارند. دیمیتری Loskutov مدیر عامل شرکت Roscosmos تابعه Glavkosmos نام آن را “مضحک” است که مشک بود “تلاش به نوبه خود به بحث استفاده مجدد مسائل است.”

“به جای صادق رقابت در فضا راه اندازی بازار آنها در حال لابی کردن برای اعمال تحریم علیه ما و استفاده از آزادسازی قیمت با مصونیت از مجازات” Rogozin توییتی بعد.

Rogozin و مشک را درگیر در توییتر مجادلات در موارد مختلف با آنها گفت و گو رفتن را از طریق یو پی اس و فراز زندگی. دو را ستایش یکدیگر با tight-lipped, تعارف, اما آنها نیز رد و بدل محجبه اتهامات ناعادلانه بازی.

همچنین در rt.com ‘سخت به استدلال می کنند با الون’: Roscosmos سر طعنه مشک را ستایش از روسیه موشک

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im