رونالدو قطع شد برای لیگ برتر اما مسی نیست می گوید فرانسه در جام جهانی برنده

لیونل مسی نمی تواند مسئولیت رسیدگی به زندگی در لیگ برتر به عنوان او است نه قطع کردن به “شدت” بر خلاف کریستیانو رونالدو – که با توجه به سابق آرسنال و بارسلونا هافبک امانوئل پتیت.

شایعات زیاد شد هفته گذشته که مسی می تواند به ترک اسپانیا بارسلونا آیکون درگیر در یک شکاف با مدیر ورزشی Eric Abidal.

قرار داده است که باشگاه در هشدار قرمز در سراسر قاره – حداقل نه در انگلستان که در آن امثال منچستر سیتی گفته شد که وضعیت را با توجه به بالقوه موجد خسارت برای ستاره شماره 10 در تابستان.

همچنین در rt.com خداحافظ بارسلونا? کبود لیونل مسی را تاثیر عظیم اگر منچستر سیتی و لیورپول و یا منچستر یونایتد فریب او را به لیگ برتر

اما فرانسه در جام جهانی برنده Petit – که برنده لیگ برتر با آرسنال و همچنین تا به حال جادوها در چلسی و بارسلونا ادعا کرده است که شش بار Ballon d’or برنده نمی تواند آن را هک در انگلستان است.

“راستش من فکر نمی کنم او مناسب است به شدت انگلستان” پتیت گفت: آینه گزارش شده است.

“او نمی مانند بودن بسته شده و در حال مبارزه. در اسپانیا او را محافظت می شود.

“این امر می تواند یک لذت برای فارسی طرفداران او را ببیند اما من نمی بینم که چرا یک باشگاه مثل منچستر سیتی برای مثال حرکت خواهد برای مسی در [سن] 32 یا 33.”

“اگر شهر می خواستم برای خرید آنها باید سعی کردم به آن را انجام دهد یک زن و شوهر از سال پیش,” فرانسوی افزود: در نظرات به احتمال زیاد به جمع آوری بیش از چند ابرو.

مسی فوق العاده است نسل رقیب کریستیانو رونالدو, 35, به عنوان یک ستاره جهانی در منچستر یونایتد برنده اول خود را Ballon d’or و همچنین یک میزبان از باشگاه عنوان.

پتیت که برنده جام جهانی فرانسه در سال 1998 گفت که رونالدو در بدن به معنای او دوام بیشتری نسبت به مسی.

“مسی و نه کریستیانو رونالدو. جسمی او را به همان دستگاه.

“رونالدو یک هیولا است اما در 32, مسی تنها یک یا دو سال بازی در بالاترین سطح است.

“حتی بازی در کنار بازیکنان بزرگ در بارسا, او نمی خواهد که همان سرعت و یا دریبل توانایی” پتیت ادعا کرد.

در حالی که بحث پر بود که مسی می تواند ترک Nou Camp در تابستان, یک مرد صحبت کردن نیست تا شانس کوچک آرژانتین آس رفتن به انگلستان منچستر سیتی, رئیس, Pep Guardiola.

گواردیولا که لذت می برد یک جایزه-لادن طلسم با مسی در حالی که مدیر بارسا گفت که او امیدوار است که آرژانتین می بیند و از کار خود را با باشگاه کاتالان.

همچنین در rt.com گواردیولا صحبت می کند برای اولین بار در گزارش های منچستر سیتی می تواند برای از بین بردن مسی در میان ناآرامی Barca

نیز وجود دارد به گزارش روز جمعه که با وجود ردیف با Abidal مسی است قصد ماندن در بارسلونا – نتیجه بی باک امیدوار است که او می تواند یک روز دیده می شود در خارج از باشگاه اسپانیایی او در پس از سن 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی