با وجود فوتبال رو در سراسر جهان Covid-19 بان بلاروس تنها فوتبال لیگ هنوز عامل و ستاره الکساندر گلب پیش بینی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به زودی می رسند در شرق اروپا برای فوتبال خود را حل کنند.

بلاروس لیگ برتر باقی مانده است تنها فوتبال را بدست آورد در حال حاضر هنوز عامل در این قاره و پس از به تعویق افتادن استرالیا یک-لیگ ردیف بالا در روز سه شنبه یکی از معدود در جهان به تغییر برنامه خود را.

که منجر طرفداران در سراسر جهان سرد رفتن به ترکیه بدون فوتبال خود را ثابت نگاه به شرق اروپا است.

“در حال حاضر تمام جهان در حال تماشای بلاروس لیگ. همه باید به تلویزیون خود را و ببینید ما” گلب گفت: خورشید است.

گلب بهترین و شناخته شده برای تصدی خود به عنوان یک ابریشمی-هافبک دریبل در لیگ برتر کنار آرسنال و غول اسپانیایی بارسلونا, اما تنها به این نتیجه رسیدند خود را حرفه ای بازی با بلاروس لیگ برتر کنار FC Isloch مینسک Raion سال گذشته است.

38 ساله می گوید: “هیچ کس در مورد مراقبت کوروناویروس” در میهن خود: “از آنجا که از Coronavirus آنها را لغو لیگ قهرمانان و لیگ اروپا. این خوب است چرا که آنها باید سعی کنید و جلوگیری از گسترش این بیماری است. اما در بلاروس هیچ کس در مورد مراقبت coronavirus. آن باور نکردنی است.”

لیگ یک تقویم کامل از وسایل آخر هفته گذشته و در حال برنامه ریزی برای انجام همان دوباره از جمعه تا یکشنبه با وجود ورزش تا حد زیادی در حال به تعویق افتاد در سراسر جهان برای مبارزه با گسترش coronavirus.

با وجود انتقاد از Belrusian نگرش به بیماری گلب بود که نفر دوم در سال 2006 در لیگ قهرمانان با آرسنال قبل از تبدیل شدن به بخشی از بارسا در سال 2009 سه برابر-برد بارسلونا طرف شوخی وجود دارد می تواند یک حرکت صعودی به کشور سهل انگار عمل در جذب بازیکنان برتر جهان از کشورهایی که shut-down فوتبال در دسترس نباشد.

“وقتی NHL بسته فصل بسیاری از بازیکنان هاکی روی یخ به روسیه رفت و به بازی. شاید لیونل مسی و کریستیانو رونالدو ممکن است به بلاروس لیگ را ادامه دهد. شما می دانید؟” گلب گفت.

ایتالیا و اسپانیا دوم و چهارم-اکثر موارد گزارش شده از کروناویروس که اختصاص محترم 6,077 و 2,696 مرگ و میر بالاترین و سوم-بیشترین تلفات در جهان است.

مراحل اولیه این بیماری همه گیر در هر دو کشور مجبور به بسته شدن سری A و لالیگا معنی هر دو رونالدو و مسی خواهد بود از اقدام برای آینده قابل پیش بینی.

در یک یادداشت جدی تر گلب گفت که کشور او باید به زودی اتخاذ یک نگرش سختگیرانه تر نسبت به جلوگیری از شیوع بیماری است.

“شاید در یک یا دو هفته لیگ ما متوقف خواهد شد. آن را نه رد کرد که رئيس جمهور ما فقط به دنبال توسعه از این وضعیت است. هر کس در اینجا نمی داند چه اتفاقی در ایتالیا و اسپانیا. این واقعا بد است. اما مردم از دولت رئیس جمهور بر این باورند این که بد نیست که آنها چه می گویند در اخبار,” او گفت:.

همچنین در rt.com توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد: ژاپنی نخست وزیر ژاپن موافقت خود را با برنامه ریزی مجدد بازی های المپیک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی