رونالدو مسائل بیانیه ای که از قرنطینه پس از یوونتوس تیمی مثبت coronavirus آزمون

کریستیانو رونالدو با صدور بیانیه ای از پرتغال که در آن او در حال حاضر در قرنطینه پس از یوونتوس تیمی دانیل Rugani آزمایش مثبت برای Covid-19.

ایتالیایی مدافع Rugani, 25 شد بالاترین مشخصات نام در فوتبال به قرارداد این ویروس زمانی که اخبار خود را تست مثبت پدید آمده در اوایل این هفته.

دیگر نام های بزرگ از جمله باکاری سانیا در آرسنال و چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi باید پس از تأييد شده به عنوان پیمانکاری ویروس که همچنان به تاخت و تاز اروپا در خاص است.

Rugani را یوونتوس تیمی در حال حاضر همه در انزوا با بیش از 100 نفر در یوونتوس سازمان به عنوان یک کل نیز در قرنطینه.

که شامل ستاره رو به جلو رونالدو که تا به حال بازگشت به میهن خود به دیدار مادر خود را این هفته پس از او همچنان او را بهبودی از سکته مغزی.

رونالدو باقی خواهد ماند در کشور به خود منزوی به جای بازگشت به ایتالیا گزارش شده است.

همچنین در rt.com کریستیانو رونالدو قرنطینه در پرتغال پس از یوونتوس تیمی Rugani تست مثبت برای coronavirus

در اولین پیام خود را از قرنطینه 35 سال از خواست خود را از میلیون ها نفر از پیروان به چوب به توصیه های صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز ارائه افکار خود را به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“جهان در حال رفتن را از طریق یک لحظه دشوار که نیازمند دقت و توجه از همه ما” پیام به عنوان خوانده شده.

“من صحبت می کنند به شما امروز نه به عنوان یک بازیکن فوتبال اما به عنوان یک پدر و یک انسان در رابطه با آخرین تحولات است که بر کل جهان است.

او سپس از مردم خواست تا به دنبال مشاوره از چه کسانی و دیگر سازمان های نظارتی قبل از بیان است که “حفاظت از زندگی انسان را بالاتر از هر گونه منافع دیگر.”

“من می خواهم به ارسال افکار من به هر کسی که از دست کسی به آنها نزدیک من, همبستگی برای کسانی که در حال مبارزه با ویروس مانند هم تیمی دانیل Rugani و ادامه داد: حمایت از شگفت انگیز بهداشت حرفه ای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای کمک به نجات دیگران,” او اضافه شده است.

فوتبالیست همچنین یک لینک به این که وب سایت که در آن وجود دارد نکات اساسی در مورد چگونه برای محافظت از خودتان در برابر coronavirus.

همچنین در rt.com یوونتوس در پاسخ به ادعای پائولو Dybala دوم بازیکن برای تست مثبت برای coronavirus

لیگ های برتر و رویدادهای ورزشی شده اند به حالت تعلیق در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 120,000 نفر و ادعا کرد بیش از 5000 زندگی می کند.

این تعلیق شامل سری آ ایتالیا است که در برگزاری حداقل تا آوریل 3.

ایتالیا است که سخت ترین ضربه از تمام کشورهای خارج از چین دیدن بیش از 15000 coronavirus موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de