رونالدو همراهان ‘گسترش اطلاعات در مورد Dybala مثبت Covid-19 آزمون برای جلوگیری از بازگشت به ایتالیا’ – گزارش

گزارش احساسی و عاطفی در حال ظهور از ایتالیا نشان می دهد که کریستیانو رونالدو همراهان به بیرون درز اطلاعات به اسپانیایی تلویزیون در خصوص قرار است چهارم تست مثبت برای یوونتوس تیمی پائولو Dybala برای جلوگیری از بازگشت به ایتالیا.

Dybala همراه با یوونتوس تیمی دانیل Rugani و Blaise Matuidi بودند در میان اولین سری بازیکنان به تایید حامل رمان coronavirus پس از آرژانتین بازیساز اعلام کرد به نزدیک به 4 میلیون Instagram followers on مارس 21 که او قرارداد بالقوه کشنده ویروس. Dybala دوست دختر Oriana ساباتینی همچنین تایید کرد او تا به حال قرارداد این بیماری است.

اما گزارش های پدید آمده در اسپانیایی نشان می دهد تلویزیون ‘El Chiringuito’ در روزهای اخیر اعلام کرد که که Dybala است به طور کامل بهبود از Covid-19 و که او تا به حال آزمایش مثبت برای چهارمین بار – چند هفته پس از تشخیص اولیه.

همچنین در rt.com یوونتوس ستاره پائولو Dybala تست مثبت برای coronavirus برای چهارمین بار در شش هفته’

این می آید به عنوان فوتبال به ستاد اعلام کرد که آموزش فردی برای یک سری تیم ها ممکن است رزومه کاری در فضاهای عمومی در مارس 4, اگر چه دور از امکانات آموزش با تیم کامل آموزش بازگشت دو هفته بعد در 18 مه به عنوان نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته نشان داد که اقدامات اولیه گرفته شده برای پایان دادن به این کشور در هفته طولانی و مستند.

فوق العاده, یک گزارش از نشریه ایتالیایی Corriere Dello Sport در حال حاضر نشان می دهد که نشت Dybala قرار است وضعیت آمد از کسی که نزدیک به یکی از هم تیمی های خود یعنی کریستیانو رونالدو. پرتغالی رو به جلو است و در حال حاضر هنوز هم اعتقاد بر این بود در میهن خود است و گفته می شود مطمئن نیستید از بازگشت به ایتالیا در حالی که Covid-19 همه گیر در ادامه به تحت تاثیر قرار کشور است.

همانطور که برای Dybala این استدلال برای ادامه تست مثبت همچنان نامشخص است. شده اند وجود دارد چند حوادث گزارش شده از مردم تست مثبت و سپس منفی و سپس مثبت دوباره که منجر به نگرانی به عنوان یک فرد ایمنی نسبت به ویروس هنگامی که آنها از بهبود از آن است.

اما خط دیگر از تفکر است که نامنظم نتایج را به معیوب را تست و یا آزمون تشخیص چیزی در یک نمونه که لزوما به این معنا نیست که ویروس در حال حاضر.

Dybala به احتمال زیاد خواهد شد مورد نیاز برای ارسال به یک آزمایش پادتن که تعیین میزان آنتی بادی ها به ویروس در خون است که به پزشکان یک تصویر واضح تر به عنوان وضعیت خود را تشخیص.

همچنین در rt.com “من به سختی می تواند نفس: پائولو Dybala جزئیات coronavirus مبارزه پس از یوونتوس آس و دختر Oriana ساباتینی آلوده

اما ساباتینی بیشتر روشن شریک زندگی خود را شرط مصاحبه با کانال 9 و در آرژانتین را تکذیب کرد که او در ادامه به تست مثبت است. “پائولو مثبت نیست دوباره او فقط صبر کنید [برای آزمایش های بیشتر],” او گفت:.

او آخرین آزمایش و ما نداشته نتايج حاصل نشده است, بنابراین من نمی دانم از کجا این اخبار از آینده است. فقط به عنوان ما بسیار باز در مورد تست مثبت ما اعلام خواهد کرد منفی هنگامی که ما آن را دریافت کنید.

من شخصا در حال حاضر آزمایش منفی اما ما هنوز 100 درصد مطمئن باشید که می خواهید به چیزی می گویند تنها زمانی که ما خاص هستند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>