‘رونالدو دروگبا, Zlatan…’: مورینیو نام قطره ستاره اعتصاب در چهار دقیقه بیهوده گویی بیش از دست زدن به هری کین (تصویری)

مدیر خوزه مورینیو اتحاد همگانی روندی به دفاع از هری کین و خود سابقه با اعتصاب کنندگان از طریق پرشوری بیهوده گویی پس از هر دو او و تاتنهام ستاره شد انتقاد در آخر هفته.

پس شب جمعه 1-1 قرعه کشی با منچستر یونایتد سابق آرسنال افسانه پل Merson برداشت کین و رئیس خود را و سپس سوال که آیا پرتغالی می تواند عصاره بهترین شکل از 26 سال.

“من فکر می کنم او باید جدی فکر می کنم در پایان فصل من واقعا انجام دهد. من نمی دیدن او به 25-30 اهداف فصل آینده با راه Jose می خواهید به بازی” ادعا کرد Merson در آسمان ورزش.

هرگز یکی به عقب, به مورینیو استفاده می شود قبل از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از سمت خود برخورد با وستهام در روز سه شنبه برای مبارزه با گوشه.

“من احساس می کنم کمی عجیب و غریب در مورد برخی از تجزیه و تحلیل برخی از نظرات. آغاز برخی از نظرات و تحلیل های آغاز شده از پل” اعتراف مورینیو.

“باید بگویم من احترام افراد زیادی مانند او و به خاطر من به او احترام زیادی می شود خوب در جواب من. من سعی می کنم به خوبی می شود و من سعی می کنم فقط به چیزی می گویند که در آن مردم می تواند فکر می کنم کمی کمی” او رفت و قبل از غواصی به چهار دقیقه آمار پر از زخم زبان.

اول مقایسه عملکرد کین و تعداد مخالف خود را برای منچستر یونایتد آنتونی رزمی, در علاوه بر این به برجسته انگلستان کاپیتان کمبود زمان پخش مورینیو سپس نورد کردن یک لیست از بالا marksmen او نظارت در سراسر سال است.

“من می توانم بگویم که من تا به حال چند اعتصابی که برای من و آنها بد نیست. من تا به حال یک پسر به نام [Didier] دروگبا. او برای من [بیش از] چهار فصل. او به ثمر رساند 186 اهداف می دهد که به طور متوسط 46 اهداف در هر فصل” گفت: مورینیو هر چند که آمار کمی در این که ساحل عاج در واقع بریده 73 گل در 187 حضور در سازمان دیده بان خود را.

همچنین ذکر شد “یک مرد است که همچنین بد – او برای یوونتوس در حال حاضر” – یعنی هموطن خود کریستیانو رونالدو – به همراه کریم بنزما, 2010 لیگ قهرمانان برنده دیگو میلیتو و زلاتان ابراهیموویچ.

“من یک مرد است که هم بد. او برای یوونتوس در حال حاضر. او برای من سه فصل او به ثمر رساند 168 اهداف می دهد که به طور متوسط 56 اهداف در هر فصل” سه بار در لیگ برتر برنده اضافه شده است.

“من پسر دیگری است که همچنین بد به نام Karim Benzema. او برای من سه فصل او بود که همیشه با شروع از آنجا که او بسیار جوان است اما او به ثمر رساند برای من 78 گل در سه فصل که می دهد 26-هدف متوسط در هر فصل است.

“من تا به حال یکی دیگر به نام (دیگو) میلیتو. او یک فصل برای او به ثمر رساند 30 اهداف او موفق به کسب سه عنوان…

“من تا به حال مرد دیگری است که نقش برای من یک نیم فصل به دلیل در نیمه دیگر او تا به حال یک آسیب است. پسر قد بلند به نام پرسپولیس. او به ثمر رساند 58 اهداف می دهد که 29 طور متوسط در هر فصل است.”

اسپرز فنون جنگی را امضا کرد و گفت: “پس پل عزیز من برای شما احترام بگذارند. [اما] من فکر می کنم هری کین هیچ مشکلی در همه به نمره اهداف در تیم است.

“به ویژه هنگامی که او مناسب است, تازه, زمانی که او تا به روال بازی. به طوری که پیام من به کسی که من مقدار زیادی از احترام است.”

رئال و تاتنهام لندن میزبان رقبای وستهام در روز سه شنبه دانستن آنها روبرو هستند یک مبارزه دشوار را به پایان برساند در لیگ قهرمانان ،

پس از قرعه کشی در برابر یونایتد تاتنهام باقی می ماند هشتم لیگ برتر, جدول نه امتیاز در چهار صفحه.