رونالدینیو منتشر شده از پاراگوئه زندان پس از 32 روز پشت میله های زندان در پاسپورت جعلی شارژ

برزیل, افسانه فوتبال رونالدینیو شده است آزاد از یک پاراگوئه زندان پس از اینکه در استرالیا برای 32 روز پس از گرفتار شدن در تلاش برای ورود به کشور با تغییر پاسپورت.

ادامه مطلب: افسانه فوتبال برزیل رونالدینیو در پاراگوئه با پاسپورت جعلی (عکس)

جام جهانی برنده و برادرش روبرتو عسیس گرفتار شده بودند در اوایل ماه مارس در تلاش برای ورود به پاراگوئه با جعل اسناد سفر برگزار شد و در بازداشت و پس از یک قاضی را رد کرد و ادعای خود آنها بوده است فریب به استفاده از آنها.

جفت منتقل شده اند به خانه بازداشت و پس از آزادی آنها فرم حداکثر امنیت زندان در پایتخت, Asuncion پس از پرداخت $1.6 میلیون وثیقه با توجه به Globoesporte.

همچنین در rt.com رونالدینیو بازداشت به عنوان قاضی رد دادستان توصیه به انتشار برزیل بیش از گذرنامه جعلی ادعا می کند

این بود که قبلا این باورند که این برادران می تواند صرف شش ماه زندان و آنها تلقی می شود پرواز خطر توسط دادگاه که به خوبی آگاه بود که برزیل نیز نمی استرداد شهروندان خود است.

رونالدینیو تا به حال هم پر جنب و جوش در پشت میله ها از جمله بازی در طرف برنده یک five-a-side بازی و پس از آن کنار او اهدا شد یک خوک برای 11-2 پیروزی و جشن تبدیل 40 درون زندان با 21 مارس است.

طرح اطراف رونالدینیو را در مخمصه ضخیم روز سه شنبه زمانی که مقامات مظنون سابق بارسلونا به جلو از درگیر شدن در یک. پول شویی و کلاهبرداری با پاراگوئه بازرگان دالیا لوپز که تا به حال مرتب خواهر و برادر’ سفر رویترز گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de