چلسی رومن آبراموویچ مالک متعهد شده است برای پوشش هزینه استفاده از هتل در باشگاه استمفورد بریج به خانه خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران در حال حاضر مبارزه علیه شیوع کروناویروس در لندن است.

ادامه مطلب: نام مستعار KO می خواهم با تاج: Khabib Nurmagomedov را به ما آموزش پایه بسته به علت COVID19

فصل لیگ برتر به تعویق افتاده است حداقل تا مارس 3, ‘The Blues’ تبدیل شده اند توجه خود را به مبارزه در برابر COVID19 شیوع.

روسی آبراموویچ متعهد به فراغت هتل تخت در باشگاه هزاره هتل برای کارکنان بیمه خدمات درمانی کارگران پوشش هزینه اقامت خود را به عنوان کار می کنند در جهانی همه گیر.

در بیانیه رسمی این باشگاه اعلام کرد: “باشگاه فوتبال چلسی در حال پیوستن به پزشکی در واکنش به شیوع کروناویروس در لندن با اخبار خدمات بهداشت ملی (NHS) را پذیرفته است این باشگاه ارائه به هزاره هتل در استمفورد بریج در دسترس برای کارکنان بیمه خدمات درمانی.

“این طرح از باشگاه مالک رومن آبراموویچ و پس از تماس با بیمه خدمات درمانی ساخته شده بود توسط رئیس بروس باک تصمیم بر آن شد بهترین راه چلسی می تواند کمک به بیمه خدمات درمانی است که به ارائه مسکن برای کارکنان بیمه خدمات درمانی. آقای آبراموویچ خواهد بود پوشش هزینه های ارائه مسکن.

لندن هشدار داده شده است آن را به صورت بزرگترین قله از coronavirus موارد در انگلستان و باشگاه گفت: این تصمیم به ارائه کارکنان مهلت در حالی که کار در شیفت های طولانی و به یک راه حل عملی برای رفت و آمد و از بیمارستان برای کارکنان در برخورد با بیماران مبتلا به ویروس است.

“بسیاری از کادر پزشکی مشغول به کار خواهد شد شیفت های طولانی و ممکن است قادر به سفر خانه و یا در غیر این صورت مجبور به رفت و آمد طولانی. محلی مسکن کمک می کند تا حفظ سلامت و رفاه این مهم پرسنل در این دوره بحرانی” در این بیانیه ادامه داد.

“این خواهد بود که برای دو ماه دوره و پس از آن بازنگری در شرایطی در آن زمان است. کارکنان بیمه خدمات درمانی خواهد بود کسانی که مشغول به کار در بیمارستان در شمال غرب لندن, منطقه, اما ممکن است گسترش به بیمارستان ها در مناطق دیگر.

“تعداد اتاق های مورد استفاده در تقاضا بستگی دارد اما به طور بالقوه تمام اتاق ها در هزاره هتل می تواند داده می شود برای این منظور است. کارکنان بدون نشان دادن علائم به استفاده از هتل.”

لیگ برتر به تعویق افتاد همه بازی ها در روز پنج شنبه با چلسی در حال حاضر اشغال چهارم و آخر لیگ قهرمانان در جدول.

یوفا دیروز اعلام کرد که تمام لیگ های اروپایی به اتمام خواهد رسید قبل از 30 ژوئن اگر ممکن است اما تایید یورو 2020 مسابقات برگزار خواهد شد در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de