رومن آبراموویچ چراغ سبز بزرگ-پول حرکت برای نابغه کای Havertz با عنوان توطئه چلسی تجدید حیات

رومن آبراموویچ به نظر می رسد مصمم به بازگشت چلسی به فوتبال اروپا را در صدر جدول به عنوان میلیاردر روسی به نظر می رسد مجموعه ای به سر و صدا تیم انتقال رکورد توسط تامین خدمات مسلما ورزشی داغترین جوان اموال.

بایر لورکوزن را Havertz زمان بوده است توسط برخی به عنوان بهترین آلمانی استعداد در یک نسل پس از یک رشته از اجرای چشمگیر در بوندسلیگا با رئال مادرید و بایرن مونیخ شناخته شده است به خواستگاران.

اما این اثر (و از دست دادن درآمد) در اطراف coronavirus همه گیر است نابود بودجه برخی از اروپا برتر باشگاه های ترک آبراموویچ و چلسی در موقعیت قطب به امن چه خواهد بود یک گل سرسبد امضای برای لندن.

همچنین در rt.com رسمی: تیمو ورنر کامل $60mn حرکت به چلسی, آخرین قسمت از رومن آبراموویچ انتقال انقلاب

آبراموویچ در حال حاضر نشانهای از قصد خود برای برقراری مجدد چلسی به عنوان یک اروپایی نیروگاه توسط کمک های مالی به ضبط بسیار دارای امتیاز آلمانی به جلو تیمو ورنر از RB لایپزیگ در حالی که یک معامله برای آژاکس را حکیم Ziyech چیده شده بود و چند هفته پیش.

Havertz اما در جایی هزینه در منطقه £90 میلیون (115 میلیون دلار) اگر گزارش این است که به اعتقاد – مبلغ که بسیار گرفتها باشگاه رکورد فعلی انتقال £70+ میلیون (90 میلیون دلار) امضای دروازه بان Kepa Arrizabalaga دو تابستان پیش.

آبراموویچ اشتیاق برای باز کردن کیف بغلی خود را می توان به تمایل به بازگشت به چلسی به وضعیت یکی از باشگاه اروپا فوتبال را از تیم و او نیز خواسته باشگاه مذاکره کننده ارشد مارینا Granovskaia به اطمینان حاصل شود که معامله به صورت Havertz می شود بیش از خط.

جنگ قفسه سینه در, رئیس, Frank Lampard اختیار به صندوق این خرید می تواند به عنوان یک اثر باقی مانده از نقل و انتقال ممنوع است که اعمال شد به این باشگاه در سال گذشته و همچنین فروش از ادن هازارد و مونتویا به رئال و اتلتیکو مادرید به ترتیب با بلوز بالقوه درآمد به عنوان بسیاری به عنوان £180 میلیون دلار ($230 میلیون دلار) را از آن دو معامله به تنهایی.

نشریه آلمانی بیلد گزارش داد که Havertz شناخته شده به عنوان چلسی اولویت پیش از شروع فصل آینده با پیشنهادات شخصی که شرایط برای پنج سال قرارداد در حال حاضر مورد توافق با این بازیکن و این همه که باقی می ماند این است که برای Granovskaia برای هش کردن یک معامله با لورکوزن که مذاکره موقعیت می تواند به تضعیف و شکست خود را به واجد شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا.

همانطور که برای چه ساخته شده است Havertz یکی از فوتبال جهان پرطرفدارترین خواص سابق آلمان بین المللی دیدی Hamman توضیح داد که آن را به عنوان از جمله: “او یک بازیکن استثنایی است که مرا به یاد یک جوان Michael Ballack.

او است که هوا را از استکبار در یک راه خوب در مورد او و او فقط طبیعی او دو پا او بلند قد و او را در هوا. او بسیار متنوع و او می تواند به بازی در سراسر جبهه او می تواند بازی در هر موقعیت. من فکر می کنم او بهترین بازیکن ما باید در آلمان در حال حاضر.”

همچنین در rt.com مارینا Granovskaia – آبراموویچ دست راست و فوتبال را “قدرتمند ترین زن’ است که رهبری چلسی را در تابستان صرف

چلسی و آبراموویچ برنامه های گسترش فراتر از فقط Havertz. این باشگاه شده است در ارتباط با سمت چپ طرفه مدافع با لستر بن Chilwell و آژاکس نیکولا Tagliafico تصور می شود در دست بررسی است. وست هام سابق چلسی آکادمی بازیکن Declan برنج نیز به شدت مرتبط با یک حرکت در سراسر لندن است.

اگر این خریدهای در حال تکمیل آن خواهد بازگشت چلسی به رایگان-هزینه های سال از اوایل آبراموویچ دولت و همچنین افزایش فشار بر تازه کار, رئیس, Frank Lampard. زمانی که پول خرج انتظارات افزایش همراه با آن است.

آبراموویچ و دست راست او زن Granovskaia به نظر می رسد مشتاق برای تست فطرت خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید