راجر سنگ محکوم به خدمت 40 ماه در زندان

زمان سیاسی عمل و تهمت محرم راجر سنگ شده است و محکوم به 6 سال زندان برای دروغ و انسداد ‘Russiagate’ کاوشگر در یک فرایند مشخص شده و با جنجال و اتهامات از تعصب.

قاضی امی برمن جکسون محکوم سنگ به 40 ماه زندان برای انسداد عدالت یکی دیگر از 18 ماه شاهد دستکاری و 12 ماه برای ساخت اظهارات نادرست به کنگره – اما این جملات به طور همزمان اجرا بنابراین حداکثر زمان سنگ را صرف در زندان است و سه سال و نیم.

او همچنین در ارزیابی $20,000 مجازات برای آنچه او استدلال شد هدر رفتن دولت وقت و منابع گمراه کننده “Russiagate” بررسی است.

جملات شده اند معوق, اما, انتظار, سنگ درخواست تجدید نظر برای یک محاکمه جدید بر اساس آیات است که هیئت منصفه ممکن است تعصب در برابر او.

جکسون قبلا انداخته کتاب در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort و هلندی وکیل Alex Van Der Zwaan به عنوان بخشی از “Russiagate’ تعقیب دنبال شده توسط مشاور ویژه رابرت مولر تیم. او استدلال می کرد روز پنج شنبه بود که “هیچ چیز ساختگی” که در مورد پروب و مجلس نمایندگان آمریکا “تا به حال یک وظیفه به پرس و جو در مورد چگونه اسناد و مدارک از DNC زخم در دست ویکی لیکس.”

حکم او کمتر از 7 تا 9 سال حبس درخواست شده در اوایل این ماه توسط مولر را دادستان – که پس از استعفا از این مورد و حتی برخی از چپ وزارت دادگستری پس از دادستان کل لایحه بر سوال خود را مختصر – اما نه زیاد.

دادرسی در برابر سنگ پرسش شده است به عنوان حزبی از شروع. 60-چیزی سیاسی عمل دستگیر شد قبل از سپیده دم حمله به شدت مسلح تیم از ماموران اف بی آی با سی ان ان به نحوی گرفتن نوک و انتظار به این فیلم در ارتفاع ‘Russiagate’ هیستری. این محاکمه در واقع نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به هیچ وجه تماس با ویکی لیکس – در واقع تضعیف مرکزی ادعا می کنند از ‘تبانی’ روایت است.

علاوه بر این Mueller بررسی در نهایت هیچ مدرکی وجود ندارد که هر گونه “تبانی” حتی وجود داشته بین تهمت و روسیه در طول سال 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری, ساخت اساسی “جرم” پشت سنگ انجام مسئله.

پس از محاکمه در آن پدید آمده که داوران foreperson یک وکیل بود و دموکراتیک عمل و صریح فعال در برابر تهمت در رسانه های اجتماعی – که همه باید رد صلاحیت او حتی از نشستن بر روی داوران در عین حال Jackson مجاز آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را محکوم کرد جکسون جمله جلوتر از زمان گفت که سابق FBI مدیر James Comey و معاون او اندرو McCabe تا به حال به دروغ کنگره – و بدتر – به عنوان به خوبی و در عین حال حتی متهم شده اند بسیار کمتر محکوم یا زندانی شده است.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن صادر عفو و commutations به یازده غیر خشونت آمیز فدرال زندانیان سوخت حدس و گمان است که او ممکن است همچنین پیشگیرانه عفو سنگ یا اولین مشاور امنیت ملی, ژنرال مایکل فلین است که در مواجهه با یک فدرال صدور حکم برای سقوط به یک دروغ دام توسط ماموران اف بی آی است که بعدا در معرض شده به پناه دادن به ضد تهمت تعصب در طول سال 2016 انتخابات و جاسوسی در مبارزات انتخاباتی خود استفاده نادرست به دست آمده FISA حکم.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی