راجر فدرر اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به خانواده های آسیب پذیر تحت تاثیر coronavirus

تنیس بزرگ راجر فدرر اهدا کرده است یک میلیون فرانک سوئیس ($1.02 میلیون دلار) برای کمک به آسیب پذیر ترین خانواده ها در زادگاه خود در سوئیس در حال انجام coronavirus بحران

سابق جهان شماره 1 به دنبال در قدم به قدم از بارسلونا لیونل مسی و منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا که هر دو اهدا یک میلیون یورو به کمک پزشکی تلاش در اسپانیا.

همچنین در rt.com برزیلی, rising star Thiago Seyboth وحشی می شود 1st حرفه ای تنیس به قرارداد coronavirus

یوونتوس ستاره کریستیانو رونالدو و نماینده او خورخه مندس نیز قابل ملاحظه کمک های مالی برای ارائه به نجات تجهیزات برای بیمارستان های بومی خود را در پرتغال.

در بیانیه ای به رسانه های اجتماعی و کانال های فدرر

“این بار به چالش کشیدن برای همه و هیچ کس باید به سمت چپ پشت سر,” او گفت:.

“Elina و من شخصا تصمیم به اهدای یک میلیون فرانک سوئیس برای آسیب پذیر ترین خانواده ها در سوئیس.

“سهم ما فقط یک شروع است. ما امیدواریم که که دیگران ممکن است در پیوستن به حمایت بیشتر خانواده ها در نیاز. ما با هم می تواند غلبه بر این بحران! سالم بمانید!”

بیش از 420,700 مردم آلوده شده است coronavirus در سراسر جهان با مرگ و میر بیش از 18,820 هر خبر داد. در سوئیس در اطراف 9,900 اعتقاد به قرارداد این ویروس با 122 مرگ و میر.

فدرر مثل بقیه برجسته جهان ورزش, ستاره های در حال حاضر عمل به عنوان ورزشی جهانی باقی مانده در مستند. سوئیس ستاره است که در حال حاضر دوره نقاهت بعد از مصدومیت زانو شد و با هدف بازگشت در ویمبلدون در ماه ژوئن.

اما با تقویم ورزشی در حال حاضر در یک undefinite برگزاری آن باقی مانده است دیده می شود زمانی که فدرر و همکار خود را ستاره تنیس خواهد بود در دادگاه دوباره.

همچنین در rt.com “من تحت یک تن از استرس’ ناله سرنا ویلیامز به عنوان او رنج می برد در لوکس انزوا… بیایید همه احساس تاسف برای او

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de