موشک زمین در نزدیکی بغداد را, سبز, منطقه, آمریکا, هلیکوپتر درهم – گزارش

حداقل یک فروند راکت در مجاورت به شدت غنی شده منطقه سبز در بغداد که در آن سفارت آمریکا واقع شده است و با توجه به محلی گزارش. هواپیماهای نظامی خال خال شد معلق در هوا در این منطقه در مدت کوتاهی پس از.

انفجار پایتخت عراق را لرزاند اوایل صبح جمعه به وقت محلی با توجه به العربیه با برخی از گزارش ها حاکی از یک “عظیم” تعداد مسلح آمریکا هلیکوپتر خال خال شد گردان در منطقه پس از آن.

این حادثه یک روز پس از دیگری موشک و توپخانه هدف قرار دادن منطقه سبز باعث تخلیه پرسنل آمریکایی از سفارت آمریکا با دو پرتابه فرود در نزدیکی بغداد فرماندهی عملیات که مختصات نیروهای امنیتی کشور.

به سرعت در حال رشد coronavirus همه گیر است و باعث خروج نیروهای خارجی مستقر در عراق به عنوان بخشی از ائتلاف به رهبری ایالات متحده با بریتانیا اعلام کرد در هفته گذشته که تنها “کلید پرسنل نظامی” را در کشور باقی می ماند. انگلستان بود و پس از فرانسه که حذف 100 سرباز در روز چهارشنبه. در حالی که ما هنوز به برداشت هر یک از نیروهای خود را این ویروس باعث شده است تا یک “تغییر” از نیروهای آمریکایی که تثبیت شد در مناطق امن تر.

نیروهای عراقی در ضمن نیز به حالت تعلیق در آموزش عملیات به دلیل بیماری.

همچنین در rt.com فرانسه یادآوری عراق بیش از coronavirus

واشنگتن دوخته حملات مشابه در منطقه سبز و ما پایگاه جاهای دیگر در عراق در Kataib حزب الله یک گروه شبه نظامی که ایالات متحده در نظر یک نماینده از تهران هر چند آن را تولید کرده است شواهد کمی برای حمایت از این اتهامات. یک حمله موشکی در پایگاه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در نزدیکی کرکوک در اواخر سال گذشته به اوج خود رسید در آمریکا ترور اعتصاب در ارتش, فرمانده ابو مهدی Muhandis و همچنین ایران و سپاه قدس ژنرال قاسم سلیمانی. به طور کلی این قتل باعث یک واکنش در هر دو کشور ایران و عراق پس از بغداد بود غافل از این حمله با عراق در پارلمان رای گیری به expell, نیروهای نظامی ایالات متحده در خارج از کشور در پی اعتصاب.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im