کریستیانو رونالدو تا به حال تصویر خود را immotalized در بیش از یک مناسبت در گذشته اما بسیاری از کسانی که رنگ پریده در مقایسه با iron giant, نمایندگی پرتغالی بزرگ بود که عرضه در ویارجو کارناوال در ایتالیا.

این جشنواره در نظر گرفته است که در میان بزرگترین در نوع خود در اروپا به طور منظم به جذب بازدید کننده از سراسر جهان با توجه به تاریخ غنی از فوق العاده دقیق شناور که comprize محور جشن.

سال گذشته تکرار دیدم جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن lampooned با یک نمایشگاه است که در آن او لباس پوشیدن و در لباس شاهانه یا فاخر از امپراتور روم در ظریف nod در سابق تلویزیون واقعیت میزبان استبدادی گرایش و در این سال بود که به نوبه خود از یوونتوس سوپراستار کریستیانو رونالدو به مرکز توجه.

هر گونه حیله گر حفاری است که با هدف به سمت کاخ سفید وجود ندارد از رونالدو مجسمه که ارائه یوونتوس برخی در نوع رباتیک شکوه یکی ممکن است انتظار می رود از یک آرنولد شوارتزنگر ‘نابودگر’ فیلم.

مثل CR7 در هر چشم یک بهبود قابل توجهی در مجسمه نیم تنه از رونالدو که نصب شده بود در فرودگاه مادیرا در پرتغال بود که به طور گسترده ای برای انتقاد از آن سست شباهت او. پس از آن جایگزین در تابستان 2018.

وجود دارد به نظر می رسد هیچ جمله مشکلات این زمان در اطراف به عنوان توده های جمع آوری شده به زل زل نگاه کردن غول رباتیک مجسمه – کامل با هیدرولیکی-طراحی حرکت چشم ها و دهان.

همچنین در rt.com طرفداران یک درخشش رونالدو مجسمه را بخش خصوصی به ترک ستاره فاق خوبی buffed (عکس)

شاید جالب اینجاست که این جشنواره تشکیل شد در سال 1873 به عنوان یک اعتراض توسط مردم محلی در برابر مالیات بالا در زمان. رونالدو در بر داشت خود را در آب داغ با مقامات مالیاتی در دم-پایان طلسم او با رئال مادرید و پس از آن پذیرفته جریمه و دو سال به حالت تعلیق حکم زندان پس از بی نظمی شد که در مالیات براده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی