جاده ها بسته شده در اسکاتلند نقاط زیبایی به مردم هشدار داد دور

پلیس بسته شده جاده ها منجر به برخی از اسکاتلند محبوب ترین نقاط زیبایی به مردم هشدار داده است به دور ماندن.

این حرکت یک پیشنهاد برای جلوگیری از صحنه های جمعیت swarming به مناطق محبوب دیده می شود در آخر هفته گذشته به عنوان مستند محدودیت ها کاسته شد.

دریاچه Lomondside و Stirlingshire هستند حد به روز معلق است.

اما با وجود هشدارهای برخی معلق روز مشاهده شد در نقاط زیبایی در روز شنبه.

یک خط از اتومبیل های پارک شده می تواند دیده می شود در نزدیکی شیطان منبر در نزدیکی Killearn در حالی که در Arrochar ترافیک اسکاتلند هشدار به عنوان وسایل نقلیه پارک شده بودند منجر به خطرناک کوچه های باریک برای دیگر کاربران در A83.

آخر هفته گذشته تعداد زیادی از مردم با حضور در پارک ها و سواحل به عنوان مستند قوانین اندکی کاسته اجازه می دهد اسکاتلندی به حمام افتاب گرفتن و دیدار با دوستان و یا خانواده از یک خانواده در خارج از منزل برای اولین بار در ماه.

پلیس پراکنده بیش از 2000 تجمعات و ترافیک ماشین سه برابر و در برخی از نقاط زیبایی.

پس از مستند نقض Nicola Sturgeon گفت: اسکاتلند coronavirus دستورالعمل ها اجرا شود می تواند توسط قوانین جدید اگر “حتی یک اقلیت” ادامه داد: برای دست انداختن آنها.

  • اسکاتلند swelters به عنوان مستند شروع به سهولت
  • جدید مستند قوانین هشدار پس از نقض آخر هفته

این آخر هفته پلیس اسکاتلند و استرلینگ شورای بسته یک جاده در کنار Loch Lomond برای جلوگیری از روز معلق است.

ب-جاده بین به drymen و Rowardennan بسته به وسایل نقلیه به غیر از ساکنان محلی برای 21 روز پس مردم رفتند به مکان هایی مانند Balmaha آخر هفته گذشته.

این Bracklinn جاده در نزدیکی Bracklinn می افتد در کللندر نیز بسته شده است.

محلی عضو شورا localytics گفت: بازدید کنندگان مسخره دولت اسکاتلند تفریحی سفر راهنمایی.

او گفت: “ما احساس لازم را برای بستن جاده ها به دلیل مسائل هفته گذشته بیش از پارکینگ های غیر قانونی تراکم ترافیک رانندگی خطرناک و littering بنابراین ما تا به حال به این مرحله برای حفاظت از ساکنان محلی است.

“هدایت است که پنج مایل در منطقه محلی خود برای اوقات فراغت و تفریح و سرگرمی و 99 درصد از مردم زندگی نمی کنند ظرف پنج مایل از Balmaha تا این پیام روشن است که برای اقامت محلی است.”

پلیس همچنین هشدار برای هر کسی با توجه به شکستن پنج مایل قانون است.

Insp اندی Bushell از جلو دره بخش گفت: “طی هفته گذشته شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در بلند را در درون ما پارک های ملی و زیبایی, لکه های, باعث افزایش تراکم بالقوه برای حوادث و خطرناک و بی ملاحظه پارکینگ در جاده های کشور.

“ما همچنین شاهد بسیاری از گروه های زیر نمی اسکاتلندی مقررات دولت درگیر شدن در مبارزه با رفتار اجتماعی و برخی بدون توجه به تاثیر رفتار با شد بر ساکنان محلی است.

“پارک ملی است که در حال حاضر بسته است و در یک موقعیت به بازدید کنندگان خوش آمدید – این به این معنی پارک خودرو نیز بسته شده است. این حجم از مردم از آمدن به این منطقه نمی تواند پایدار با خیال راحت.”

گوردون واتسون مدیر اجرایی Loch Lomond و Trossachs پارک ملی گفته است که زمان نمی شد حق بازگشت وجود دارد.

او گفت: “همه بازدید کننده امکانات از جمله پارک خودرو در اطراف پارک ملی بسته باقی خواهد ماند در این آخر هفته. مردم باید برای رفتن به مکان های شلوغ.

“انجام این کار باعث ایجاد خطر گسترش عفونت به جوامع روستایی مانند ما زندگی در اینجا و قرار دادن فشار غیر ضروری در خدمات محلی که هنوز در حال اجرا به صورت عادی.”

‘آن را تمام خواهد شد انتظار’

وی افزود: “ما می دانیم که مردم به اینجا می آیند چرا که آنها عاشق این محل اما اگر شما عاشق پارک ملی لطفا احترام به آن و در حال حاضر که ممکن است به معنی دور ماندن کمی طولانی تر.

“آن را به همه در اینجا در انتظار شما هنگامی که زمان مناسب است.”

اولین وزیر نیز خواست مردم به جمع آوری برای تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی بیش از آخر هفته به دلیل coronavirus بحران است.

تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر کشور در پی مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

Nicola Sturgeon خواسته مردم برای پیدا کردن راه های امن تر از صدای آنها شنیده می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de