خطرات به بازیکنان, سلامت, طرفداران در خارج از استادیوم های مالی و فشار از کارفرمایان: نگرانی سایه فوتبال به لیگ بیشتر بازگشت

لیگ برتر و لالیگا و سری آ را همه به زودی سعی کنید به پایان فصل خود را. اما با حداقل سوابق برای راهنمایی خود را comebacks مملو از نگرانی از بازیکن و رفاهی کارکنان به ورزشگاه ایمنی و درآمد از دست داد.

هنگامی که بازیکنان در اتریش تیم LASK برگزار شد اولین جلسه آموزشی برای تقریبا دو ماه در اواسط ماه مه در آنها ممکن است انتظار نمی رود تلاش خود را برای بازگشت به تناسب اندام خود را ارائه کنند بدترین نتیجه از آنها را از دست داده 5-0 در خانه منچستر یونایتد در ورزشگاه خالی خود را در بازی نهایی خود را قبل از اینکه وسایل خود بودند متوقف شد.

سالزبورگ – سپس دوم در جدول ادعا کرد که آنها “شوکه و حیرت زده” توسط رقبای خود امتناع به رعایت دقیق اجتماعی دولت سوريه قوانین و متعاقب آن درخواست رهبری به رئیس خود decriers دخالت LASK در بوندسلیگا اتریش پس از آنها کسر شش امتیاز.

همچنین در rt.com ‘ضد عفونی توپ خود را در نیم-زمان: آلمان ضربات فوتبال به زندگی پس از coronavirus مستند – و آن را کمی عجیب و غریب…

در عین حال سطح پارانویا که منجر به LASK گرفتار – جاسوس نصب دوربین مخفی در زمین آموزش به آنها را گرفتن و این باشگاه در حال حاضر جریمه شده است $83,000 خوب برای فعال کردن بازیکنان به اعمال فیزیکی صرف روز قبل از دستورالعمل ها برای باشگاه های فوتبال کاسته شد – نشان می دهد که چگونه بالا تنش ها پیش از بازگشت از لیگ های سراسر اروپا است.

زمینه آموزش که برخی از آنها به طور موثر اقدام به ورزشگاه برای بازیکنان به صورت فردی در اوایل این ماه در حال حاضر گرفته شده در یک سورئال, شبح با کیفیت با تشکر از آرایه ای از پروتکل های در محل برای به حداکثر رساندن بازیکن ایمنی اعم از استفاده از اطراف آن امکانات به کیت خود را به خود را با دقت فاصله اتومبیل و شستن آنها را در خانه.

همچنین در rt.com لیگ برتر به بازگشت در تاریخ 17 ژوئن به عنوان حاکم شانزه منچستر سیتی چهره آرسنال پس از سه ماه مستند

حتی با بازیکنان امضای سختگیرانه ایمنی و بهداشت موافقت نامه که برخی ادعا کرده اند مانند “امضای خود را از زندگی دور” به خاطر وسایل مجدد هیچ تضمینی وجود ندارد. دروازه بان هارون Ramsdale فکر خود را گاه به گاه, سوپر مارکت, فروشگاه ها ممکن است به علت یک نتیجه تست مثبت است که او را گیج در بورنموث اما مدافع Adrian Mariappa از واتفورد نیست حتی که به عنوان یک پتانسیل دلیل خود را برای تشخیص و اشاره کرد که از او مواد غذایی تحویل داده شده به عنوان بخشی از یک رام سبک زندگی بر اساس اطراف مدرسه در منزل خود بچه ها.

Ramsdale مربی ادی هاو مراجعه به اضطراب پس از یادگیری در مورد نتیجه و اضافه کرد که “هر کس احساس می کند بسیار آسیب پذیر”. Mariappa رئیس نایجل پیرسون بیان ترس و حتی بیشتر به صراحت. “خدای ناکرده ما مرگ و میر,” او گفت:. “مردم با بستن چشم خود به این تهدید است.”

همچنین در rt.com نگه داشتن فاصله خود را! لیورپول هدف تیمو ورنر کیسه های بوندسلیگا hat-trick – اما هم تیمی می شود بیش از حد نزدیک برای راحتی

پیرسون کاپیتان تروی Deeney کرده و حاضر به بازگشت به تماس کامل آموزش بود که به اتفاق آرا رای دادند برای باشگاه های لیگ برتر با این استدلال که او را نمی خواهد خانواده اش را – که برخی از آنها باید شرایط موجود – در معرض خطر است. شما می توانید درک کنند که چرا بازیکنان واقعی سوء ظن, فقط به عنوان آن را غیر منطقی نشان می دهد که آمار – چهار نفر از 1,008 آزمایشات انجام شده در لیگ برتر در این هفته تولید می شود تست مثبت – توجیه تصمیم به از سرگیری عمل با احتیاط بسیار زیاد.

تا آنجا که با روشنایی ضعیف تابیدن از بازگشت به فوتبال است وسوسه انگیزی ایده الزام ورزشکاران به خطر ابتلا به یک برنامه به طور بالقوه گریم بیماری غیر قابل هضم است نه پس از آنها آموخته ام که 26 ساله یوونتوس به جلو پائولو Dybala تلاش برای نفس کشیدن با آن و لستر مدیر برندان راجرز در مقایسه بیماری به صعود او یک بار ساخته شده کوه کلیمانجارو به عنوان مناسب و سالم مرد میانسال.

همچنین در rt.com ‘به صورت من می گوید’: پائولو Dybala در نهایت تست منفی برای Covid-19 پس از دو هفته مبارزه برای شکستن رایگان از coronavirus

برخی از باشگاه ها در خطر سقوط بوده و متهم به اغراق نگرانی های خود را به منظور جلوگیری از فصل که بازی به طور ناخواسته پایان است که خیالی اما اذعان افزایش unlikeliness از شگفتی در بازی های باقی مانده فاقد آنها به عنوان لبه های اضافی که در خانه طرفداران ارائه می کنند که بزرگتر از باشگاه ها به شهر می آیند.

کسانی که خالی استادیوم نیز در مرکز بحث است. پیرسون تکان دهنده منعکس شده است که مرگ و میر در انگلستان می تواند پر کردن باشگاه خود را در زمین خود از اقامت خلیفه جاده بیش از دو بار و وجود خواهد داشت بدون بازگشت به نوع بسته بندی خانه ها در اواسط ماه مارس که شده اند مربوط به شیوع این ویروس و مرگ و میر.

همچنین در rt.com Liverpool v اتلتیکو مادرید لیگ قهرمانان اروپا مطابقت ‘مربوط به 41 اضافی Covid-19 مرگ و میر,’ مطالعه جدید می گوید

ترس باقی می ماند هر چند که طرفداران را در جمع گروه های زیادی در اطراف ورزشگاه و در صحنه های مشابه به آنهایی که تو را دیدم بوروسیا مونشنگلادباخ و پاریس سنت ژرمن طرفداران جمع آوری خارج از زمینه خود را زمانی که مسابقات خود را برگزار شد در پشت درهای بسته در ماه مارس که برخی از آنها آورده عود برای این مناسبت است.

این معضل شاید محصور در آلمان که در آن طرفداران اعتراض آنلاین در برابر زمین تعطیلی بوندسلیگا در حالی که رئیس جمهور مسیحی Seifert که هشدار داده بود که باشگاه ها ممکن است تلاش کرده اند به شناور باقی می ماند تا به حال در این فصل نه از سر این ماه مجبور شد به درخواست تجدید نظر به کمتر بدبینانه طرف “doomsayers” متقاعد طرفداران نمی خواهد بود قادر به مقاومت در برابر ساخت راه خود را به استادیوم.

همچنین در rt.com نه برای آن قطع: 12,000 مقوا طرفداران موفق به خار تیم آلمان در پیروزی

مهم نیست که چقدر بی مخ که این ایده ممکن است به نظر می رسد این امر می تواند به همان اندازه احمقانه تخفیف ایده می گویند چند صد نفر از طرفداران لیورپول بازدید از آنفیلد به جشن باشگاه تکمیل آن به عنوان اولین برنده شدن در 30 سال به خصوص در یک کشور که در آن روشن سیاسی هدایت در اطراف اجتماعی فاصله تبدیل شده است غیر موجود.

شایعه پدید آمده که شش باقی مانده 92 وسایل شناسایی شده اند که بازی را در خنثی سالن که به نظر می رسد بعید است راه به طور موثر مقابله با این مشکل است و در حال حاضر شده است را رد کرد و توسط پلیس محلی در لیورپول که ادعا می کنند که آنها با اعتماد به نفس از دفع هر گونه مشکلات.

در دانمارک در ضمن طرفداران مثبت را تشویق به مراجعه قریب الوقوع عنوان برندگان Midtjylland, که در آن برای اولین بار در جهان درایو در مسابقه فوتبال برگزار خواهد شد در خارج از باشگاه MCH عرصه به عنوان بخشی از یک “کارناوال روز” در روز دوشنبه.

در صورتی که یک مفهوم است که به نظر می رسد محتمل برای باشگاه ها در لیگ های بزرگ در سراسر این قاره آن نشان می دهد این نوع از تفکر خلاق است که می تواند به کاهش نگرانی – مجازی تجربه و در دسترس بودن تمام باقی مانده مسابقات آنلاین و در تلویزیون به نظر می رسد مانند یک شروع خوب امتیاز در راه به پل زدن حس قطع.

همچنین در rt.com بوندسلیگا پرش به عقب اما لیگ برتر باقی مانده است فرو رفته در عدم قطعیت وجود دارد یک اشتباه, وضعیت بازی در فوتبال اروپا

همه ما واقعا می تواند در تا کنون اطلاعات از آلمان است. با خنثی سالن به سختی مورد بحث طرفداران مانده اند به دور از استادیوم و شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از عفونت افزایش در باشگاه نشده است.

این وضعیت در ردیف دوم دینامو درسدن باقی مانده احتیاطی یکی. چهار بازیکن باید آزمایش مثبت تا کنون در یک وضعیت است که می تواند فاجعه آمیز برای هر باشگاه اگر آن آینه در سراسر خود را اولین تیم محروم کردن آنها از آن بازیکنان به مدت حداقل هفت روز قرنطینه.

به عنوان تقریبا همه چیز است که اتفاق افتاده است از ماه مارس این resumptions نیاز به گام به ناشناخته و جمعی جهش از ایمان است. داخلی تابستان فوتبال یک آزمایش است که در بیشتر راه بیش از یک.

همچنین در rt.com لیونل مسی می گوید coronavirus شکستن می تواند به نفع بازیکنان به عنوان کاپیتان بارسلونا می گوید او مشتاق برای رفتن پس از مستند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de