‘افزایش نژادپرستی’: ترکیه می گوید: اروپا نیاز به انجام بیشتر برای جلوگیری از حملات مرگبار مانند هاناو مرکل می گوید این احتمال وجود دارد ‘راست’

آن را غیر ممکن است برای دیدن حملات مانند هاناو به عنوان جدا شده وزارت خارجه ترکیه گفته است. آنکارا نامیده می شود در اروپا برای جلوگیری از “این دلگرم کننده رویکرد” به بیگانه ستیزی و به “متحد علیه نژاد پرستی.”

“این کوردلی نشان داده شده نسبت به مبارزه با افزایش بیگانه ستیزی در اروپا منجر به حملات جدید هر روز” گفت: بیانیه منتشر شده توسط وزارت خارجه ترکیه در فوریه 20.

“وقت آن است که برای پایان دادن به این حملات است. در غیر این صورت نژاد پرستی و بیگانه ستیزی را به جدی تر سطح و ما را به یک وضعیت خطرناک است.”

در درجه اول ترکیه می خواهد دیگر دولت های اروپایی برای جلوگیری از “این دلگرم کننده رویکرد” به نفرت علیه اسلام و به جای آن “متحد علیه نژادپرستی و بیگانه ستیزی و صحبت با یک صدا.”

همچنین در rt.com ‘بسیاری از نشانه های’ هاناو مسلح با انگیزه بود توسط جناح راست نژادپرستانه views – مرکل

این وزارتخانه در بیانیه همچنین ارائه تسلیت به خانواده های قربانیان فوریه 19 حمله در هاناو که در آن یک فرد مسلح کشته شدن دست کم نه نفر در دو قلیان میله های زندان.

در میان کسانی که کشته شدن شهروندان ترکیه, با توجه به وزارت امور خارجه. تیرانداز سپس سوار خانه که در آن او گفته خود را به قتل 72 ساله و مادر و سپس خود را. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که این مهاجم به احتمال زیاد تا به حال راست و نژادپرست انگیزه.

راست حملات شده اند و نه رایج در آلمان به تازگی. در اکتبر 2019 یک مرد در هاله دو تن کشته و دو زخمی در بیرون یک کنیسه قبل از گرفتار شدن توسط پلیس. در ماه جولای مرد دیگری رفت برای پیدا کردن تصادفی تیره پوست فرد برای شلیک و یک زخمی که خوشبختانه جان سالم به در برد. یک نئو نازی ها کشته شدن یک طرفدار مهاجر سیاستمدار والتر Luebcke در خانه اش همان سال است.

همچنین در rt.com پلیس آلمان حمله هاناو تیراندازی مشکوک را کشف او مرده با بدن دیگری در نزدیکی’

با این حال آلمان نیز متزلزل خشونت مرتکب شده توسط حامیان تندرو اسلامگرا. در سال 2016 شکست خورده پناهندگی سالک Anis Amri سوار یک کامیون به یک جمعیت در برلین به قتل 11. او متعهد وفاداری به “دولت اسلامی”.

در سال 2017 مرد دیگری که می خواهم به دنبال پناهندگی در رفت و یک سلاح سرد ولگردی و قانونی شکنی در هامبورگ ادعا بعد از آن او تلاش برای کشتن به عنوان بسیاری از مسیحی آلمان به عنوان امکان پذیر است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی