‘افزایش’ در toileting و بستر مشکلات Mars

فضولات انسانی بستر و آسیب های ناشی از آتش سوزی را تبدیل به یک مشکل فزاینده در بریتانیا بزرگترین پارک ملی, حومه شهر, رنجرز, هشدار داده اند.

این Mars پارک ملی اقتدار (CNPA) و Aberdeenshire رنجر خدمات وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک “افزایش قابل توجه” در رفتار ضد اجتماعی.

اردوگاه آتش و کباب کردن نیز باعث آسیب به درختان و peatland.

رنجرز گفت: رفتار قرار داده و به سلامت و رفاه مردم دام و حیات وحش در معرض خطر است.

این پارک ملی را پوشش می دهد بخش هایی از ارتفاعات Aberdeenshire Perthshire, Angus و مارماهی.

به طور جداگانه از مسائل مؤثر بر Mars, اعتماد ملی برای اسکاتلند گفت: درختان و ذغال سنگ نارس شده و آسیب دیده توسط آتش سوزی اردوگاه در گلن کو و گلن Etive.

  • وحشی, توالت, مشاوره برای بازدید کنندگان به Balmoral و مستغلات
  • لوو با یک مشاهده: ‘رفتن’ در خارج از منزل

‘کاملا ناپسندیده’

رنجرز در Mars مواجه شده اند toileting و littering مشکلات در نقاط زیبایی مانند Linn از دی دریاچه Muick و Muir از Dinnet در Aberdeenshire و دریاچه Morlich نزدیکی Aviemore.

Aberdeenshire رنجر گفت: بیشترین بازدید کننده abided اسکاتلندی اکسس کد و عمل مسئولانه اما بودند کسانی که “درمان روستا با مجموع عدم احترام”است.

بلیندا میلر رئیس Aberdeenshire شورای اقتصادی توسعه و خدمات حراست و گفت: “برخی از صحنه های آن گزارش شده است مانند گسترده littering و toileting کاملا ناپسندیده و آنها هیچ جایی در حومه شهر.

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای littering – اگر شما آن را با شما را, شما می توانید آن را به خانه.”

او افزود: “ما می خواهیم مردم را به لذت بردن از فوق العاده مجموعه ای از جاذبه ها و مناظر زیبا, اما اگر بازدید کنندگان با آن مواجه هستند این نوع از رفتار و ظروف سرباز یا مسافر و سپس آنها بعید است به بازگشت و که خواهد شد که تاثیر گسترده ای بر روی ما بخش گردشگری.”

پیت جرثقیل از بازدید کنندگان خدمات در CNPA افزود: “در سراسر اسکاتلند ما شاهد کوچک اما آسیب رساندن تعداد زیادی از مردم غیر مسئولانه کمپینگ در خارج از منزل – و بی پرده مشکلات و بستر آتش و فضولات انسانی را پشت سر گذاشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی