‘شورش تنها کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن’: افسانه سنگ Roger Waters انتقاد شدید رییس جمهور آمریکا اما خواستار تظاهرات مسالمت آمیز

محکوم پلیس آمریکا به عنوان “باطل” و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مایل یک مسابقه جنگ نوازنده Roger Waters به نام برای معترضان به سقوط به دام خود را و تمرکز بر صلح آمیز و نافرمانی مدنی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است با برگزاری مقدس چیزی به تقویت این ایده او می خواهد یک جنگ داخلی بین سفید supremacist مسیحی راست و هر کسی که مایل به ایستادن با یک چوب بیس بال و گفتن” آب گفت: RT امریکا در روز سه شنبه.

در حالی که او می داند که بسیاری از مردم هستند “به شدت عصبانی” در مورد جورج فلوید یا دیگر آفریقایی-آمریکایی کشته شده توسط “باطل” پلیس در سراسر آمریکا آبهای beseeched معترضان به آغوش خشونت به جای آن که مشغول به کار در طول دهه 1960 جنبش حقوق مدنی.

شما باید به یاد داشته باشید مهاتما گاندی, شما باید به یاد داشته باشید که چگونه مهم بدون خشونت اعتراض است و همچنین چگونه موثر است… ترک بیس بال خفاش ها در خانه, شورش تنها کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

او را رد نکرد که این سطح از خشم دیده می شود در حال حاضر ممکن است چیزی برای انجام با مردم بودن در lockdown برای ماه با توجه به Covid-19 همه گیر و ریختن انرژی خود را به تظاهرات در حال حاضر.

همچنین در rt.com تبلیغات می گوید آن را OK وجود دارد به بزوس & زوکربرگ’: راجر واترز می گوید RT چگونه رسانه سپر Covid-19 خائنانی

در حالی که رسانه های اجتماعی موجب سیگنالینگ مانند ارسال مربع سیاه و سفید در Instagram هیچ کاری نمی کند, افراد مشهور, فعالیت, می توانید تفاوت را, او گفت:. در عوض مردم باید تصاویر و سند خشونت پلیس در حالی که نه به آنها دلیلی برای سرکوب.

هر کس با هر پلت فرم باید صحبت کردن. بزرگترین گناه از همه به سکوت.

تظاهرات مسالمت آمیز بیش از فلوید مرگ در مینیاپولیس, مینه سوتا در هفته گذشته تبدیل به شورش و غارت است که در سراسر ایالات متحده باعث تهمت به استقرار نظامی در واشنگتن روز دوشنبه به “برقراری نظم” و اعلام او آن را انجام دهد در جای دیگر به عنوان لازم است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de