اوکراین تا به حال به توسل به تاکتیک های پلیس برای سرکوب اعتراض های ساکنان محلی یک شهر کوچک که آنها بسته شده جاده ها پس از یادگیری است که یک هواپیمای ممکن است حامل جدید کروناویروس بود به عنوان راه خود را.

روز پنج شنبه دولت اوکراین در نهایت تخلیه شهروندان خود از این بیماری همه گیر زده چین در شهر ووهان. چهار نفر محروم از سوار شدن به هواپیما توسط پزشکان با توجه به افزایش درجه حرارت بدن اما 73 دیگران سوار پرواز چارتر. پس از یک مسیر انحرافی را طی به قزاقستان تحویل دو اتباع مرکزی کشور آسیایی این هواپیما به اوکراین است.

اما نه هر کس در اوکراین خوشحال بود برای آنها 45 هموطنان و 29 اتباع خارجی بودند که در حال فرار از چین است. برخی از ساکنان نوی Sanzhary در اوکراین Poltava منطقه متوجه شدند که آنها را میزبانی evacuees و خدمه از هواپیما در محلی پزشکی رفت و آمد مکرر. بسیار شبیه به همین فکر مردم در هنگ کنگ از آنها گفت: آنها نمی خواهید به خطر و با توسل به تظاهرات خیابانی.

همچنین در rt.com پاکسازی توسط آتش ؟ هنگ کنگ معترضان قرنطینه-میله میله ساختمان شعله ور به عنوان مردم محلی رد هر گونه coronavirus بیماران در نزدیکی آنها

تظاهرکنندگان قطع جاده های منتهی به امکانات پزشکی و حتی جمع آوری برخی از لاستیک های سعی و آزمایش قابل اشتعال ابزار مورد استفاده در تظاهرات خیابانی در سراسر جهان است. مقامات با این حال نمی شد به خصوص پذیرای مردم خواسته است. ده ها تن از افسران پلیس ضد شورش با حمایت یک زرهی پیاده نظام مبارزه با وسیله نقلیه مستقر شدند با توجه به فیلم از صحنه است.

برخی از درگیری در محل به ماموران حذف خودروهای مسدود کردن راه. حدود یک دوجین از “تهاجمی ترین افراد تا به حال عواقب قانونی از فعالیت های غیر قانونی توضیح داد: به آنها” پلیس گزارش شده است.

به عنوان تنش آب پز بیش از رئیس ولدیمیر Zelensky در زمان به Facebook به سرزنش معترضان.

“تلاش برای قطع جاده ها و جلوگیری از بیمارستان برای جلوگیری از شهروندان اوکراین از آمدن به اوکراین را نشان نمی دهد بهترین تیم از شخصیت ما,” او نوشت. “من می دانم که برای چندین دهه سیاست های ما ایجاد یک عادت بد تشخیص بین” حق ” و “اشتباه” اوکراین است. اما آن زمان است.”

مشابه تظاهرات با استفاده از موانع و تهدید به سوزاندن لاستیک های اتفاق افتاده در اوایل این هفته در ترنوپیل و Lviv منطقه از اوکراین که در آن ساکنان محلی بودند آشفته توسط یک شایعه است که جوامع خود را انتخاب شده است برای نگه داشتن evacuees در قرنطینه. شایعات ثابت می شود نادرست و پلیس اقدام لازم بود.

هیچ یک از کسانی که وارد در اوکراین از چین هر گونه علائم کروناویروس و یا آنها را نداشته اند مجاز به کشور را ترک کنند. این بیماری با این حال ممکن است سطح در مرحله بعد.

کیف طرح این است که برای حفظ evacuees تحت نظارت در نوی Sanzhary سایت تفریحی برای دو هفته. رئیس جمهور است و مطمئن باشید مردم که هر تصور احتیاط است که گرفته شده برای جلوگیری از گسترش عفونت به اوکراین است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی