یک دیپلمات ارشد گفت: پیشنهاد پول برای کشتن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده توسط یک نماینده مجلس ایران به عنوان حجتى روشن از تهران را “تروریستی شالوده.”

“این فقط مسخره, اما آن را به شما می دهد یک حس تروریستی شالوده آن رژیم و این رژیم نیاز به تغییر آن رفتار” سفیر آمریکا در کنفرانس خلع سلاح رابرت وود گفت: خبرنگاران در ژنو سوئیس روز سه شنبه به نقل از رویترز.

این دیپلمات اظهار نظر در سخن گفتن با نماینده مجلس ایران احمد حمزه که وعده داده شده به ما پرداخت 3000000 دلار به هر کسی که می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن. حمزه گفت: این امر می تواند انتقام مرگ بالا ايراني, فرمانده نظامی قاسم سلیمانی که شد کشته در حمله پهپاد در اوایل این ماه, و نام برای, تهران برای توسعه سلاح های هسته ای.

همچنین در rt.com ایران مگاپیکسل ارائه می دهد 3 میلیون دلار به ” کسی ” که طول می کشد از مغلوب ساختن پیشی جستن

پس از سلیمانی کشته شد, ایران اعلام کرد این بود عقب تعهدات خود تحت 2015 هسته ای – یک گام است که تحت فشار قرار دادند اروپایی عضو این پیمان از جمله فرانسه و آلمان و انگلستان به راه اندازی یک بررسی به تهران را به اتهام عدم رعایت. در پاسخ وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف هشدار داد که این کشور را خندق 1968 پیمان عدم اشاعه (NPT) اگر کشورهای اتحادیه اروپا شکایت با شورای امنیت سازمان ملل بر تعهدات هسته ای خود.

ظریف توضیح داد که ایران شده است و پوسته پوسته شدن تعهدات خود تحت JCPOA هسته ای درمان مطابق با مکانیسم های گذاشته شده در قرارداد و تا به حال فقط شروع به انجام این کار پس از ما رها معامله در سال 2018 و دوباره تحریم های تحمیل شده بر ایران است.

ایران FM کلمات ارسال “بسیار منفی پیام” ما خلع سلاح سفیر به خبرنگاران گفت:.

همچنین در rt.com ایران ‘یو پی اس حول و حوش’ به جای دنبال سلاح های هسته با تهدید به ترک پیمان عدم اشاعه

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im