‘غنی جنسی آفات از همه اشکال’: Gervais دیوهای اسکار ‘تنوع’ حتی بدون نشان دادن

جوایز اسکار قلم داشتن یک میزبان اما متوقف نمی کمدین Ricky Gervais از گرفتن چند حفاری در “خودشیفتگی” هالیوود مراسم است.

پس از ‘دفتر’ ستاره Gervais برگزار چیزی پشت برشته مشاهیر و فضیلت خود را سیگنالینگ سیاسی, مطالب در گلدن گلوب, تولید, پشت جوایز اسکار به احتمال زیاد احساس آنها امن از جمله مانع از رفتن به جلو با یک hostless نشان می دهد اما آنها نمی تواند پنهان کردن از Gervais.

خواسته در توییتر چه اولین شوخی خواهد بود اگر او بودند میزبانی اسکار Gervais خم او کمدی عضلات و نشان داد که چقدر آماده او به جلو و یک گلدن گلوب 2.0 در هالیوود است.

“من نمی توانم صبر کنید برای شنیدن همه چیز خود را الهام بخش سخنرانی در مورد برابری و آن را بزرگ که 3 ساعت شما اینجا هستید امشب تنها زمان خود را بد پرداخت مهاجر خانه کارکنان خواهد شد برخی از زمان به خواب این هفته” کمدین توییتی.

همچنین در rt.com هالیوود نمی تواند یک شوخی: گلدن گلوب استخدام فی Poehler به عنوان میزبان و مردم “از دست Ricky Gervais در حال حاضر’

و فقط در صورتی که حفاری زمین نیست با مردم Gervais انداخت از یک زن و شوهر از گزینه های دیگر.

“این فوق العاده است برای دیدن چنین تنوع در اتاق امشب. غنی جنسی آفات از همه اشکال و اندازه” او هنوز توییتی.

Gervais چیز به پایان رسید تا هر دو وحشیانه کوبیدن چه جوایز اسکار می گویند در مورد “انسانیت” و ترویج خود را Netflix سری ‘پس از زندگی.’

با میزبان برای قرار دادن یک آینه به مشهور هالیوود در اسکار در توییتر, اتصالات ترین پلت فرم برای منتقدان چیزی تلویزیونی نویسنده پت Cassels با اشاره به در یک صدای جیر جیر که در آن او را تشویق توییتر به “میلیارد کمی Ricky Gervais را” در طول مراسم.

همچنین در rt.com RT ارائه… جایگزین اسکار بر اساس دستاورد هنری (اما ما به شما بگویم که چه کسی برنده واقعی است)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی