رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک چرخش در افسانه دیتونا 500 در فلوریدا زمانی که بازدیدکننده داشته است او در این فصل باز نسکار رویداد با توجه به گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای سوار Daytona International Speedway مسیر خود به شدت زرهی لیموزین ریاست جمهوری – شناخته شده به عنوان “جانور” – قبل از مسابقه فاکس کسب و کار گزارش.

ادامه مطلب: ‘مطمئنا شما می توانید برخی از رشته ها!’ دارن تا پنجه نرم می کند با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مهر ویزای خود را برای UFC 248

آمریکا رهبر نامگذاری شد grand marshal از دیتونا 500 توسط نسکار تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور به این نقش.

Daytona International Speedway شده است ممتاز به میزبانی چندین نشسته روسای جمهور ایالات متحده در طول تاریخ ما,” Daytona International Speedway جمهور تراشه اغوا گفت. “ما مفتخر هستیم که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده است به تجربه تب و تاب و هیجان ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ با حضور در روز یکشنبه 62 سالانه دیتونا 500.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبدیل به دومین نشسته ما از رئیس جمهور برای حضور در این رویداد پس از جورج دبلیو بوش بازدید دیتونا 500 در سال 2004.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک رابطه نزدیک با راجر Penske یک تاجر سابق مسابقه و بنیانگذار یکی از موفق ترین در جهان رکوردی تیم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به او اهدا مدال آزادی ریاست جمهوری سال گذشته است که این کشور بالاترین غیرنظامی جایزه.

همچنین در rt.com Hailie Deegan: دیدار با نوجوان رانندگی احساس را به نسکار جهان توسط طوفان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی