بازگشت ‘Zabeast’: Zabit Magomedsharipov آماده است به بازگشت در UFC 249 و می گوید او با هدف به عنوان یک شات با یک پیروزی (تصویری)

Zabit Magomedsharipov گرفتن مجموعه ای برای عمل در UFC 249, که در آن او خواهد شد در صورت بالا 5 مخالف است. اما روسیه ورزشکار پروزن ستاره ماندن کم حرف بر حریف خود هویت است.

صحبت به Sport24ru, Magomedsharipov نشان داد که او برنامه ریزی شده است به مبارزه در بروکلین در همان کارت خواهد شد که با عنوان با هم تیمی و هم میهن همکار Khabib Nurmagomedov در مارس 18.

“بله آن خواهید بود در مارس 18, اما من مطمئن هستم که حریف خواهد بود,” او گفت:.

“وجود دارد یک حریف او نیست فرستاده شده درباره توافق است. هنگامی که او می شود قرارداد ما می توانیم آن را اعلام. من نمی توانم آن را اعلام و بدون امضا قرارداد.”

همچنین در rt.com “من می خواهم Volkanovski!’ ‘کره زامبی” چان سونگ یونگ تخریب فرانکی ادگار سپس خواستار UFC عنوان شات (تصویری)

چیزی که ما نمی دانیم این است که آن را نمی خواهد در کره جنوبی مدعی چان سونگ یونگ که Magomedsharipov رد کرد. اما این که می گویند او نمی تواند علاقه مند در مواجهه با “کره ای زامبی” بیشتر پایین خط.

“بله من او را به تماشای من می خواهم او را به عنوان یک جنگنده” او گفت:.

“او یک مرد است که همیشه به جلو می رود و بازدید ، این امر می تواند جالب برای مبارزه با او ایستاده به او آزمون و تست خودم.”

اما Magomedsharipov دارای مناظر خود را در مجموعه یک شات در UFC عنوان ورزشکار پروزن که به تازگی تغییر دست با الکساندر Volkanovski پیروزی طولانی-نایب قهرمان حداکثر Hollway.

“آنها هر دو خوب,” او گفت:.

“من به تماشای Volkanovski او را از لحاظ جسمی قوی و با دوام. من فکر می کنم Volkanovski برنده او outworked او و به دست آورد. اگر او مبارزه متفاوت او قطعا از دست داده ام. من نمی دانم که برنده یک مسابقه برگشت آن می تواند حداکثر. حداکثر این است که بسیار تاکتیکی بازی خود را طرح بسیار خوب بود.”

همچنین در rt.com UFC مسکو: روسیه ورزشکار پروزن احساس Zabit Magomedsharipov برنده جنگ فرسایشی با کالوین Kattar

این امکان وجود دارد این جفت ارز ممکن است به صورت خاموش و دوباره در یک اقدام فوری و مسابقه برگشت اما Magomedsharipov می گوید او می تواند به طور بالقوه دیلم خود را به عنوان تصویر با یک پیروزی چشمگیر در زمان آینده است.

“این همه در من مبارزه من نمی دانم که چگونه است که شما بازی را,” او گفت:.

“شاید آنها یک مسابقه برگشت. اگر نه هر کس که برنده در مارس [در مبارزه] را برای مبارزه با کمربند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی