روسی هاکی سوپراستار الکس Ovechkin صحبت کرده است بیش از این صحنه های خشونت آمیز است که رخ داده است پس از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده و اتحاد برای آرام به نام زیر صحنه های زشت در سراسر کشور.

Ovechkin که نقش NHL واشنگتن پایتخت را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن تسلیت خود را به خانواده فلوید که مرگ در پلیس خویشتن را برانگیخته سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر آمریکا.

“استراحت در صلح جورج فلوید” او هنوز توییتی.

“این غم به تماشای آنچه اتفاق می افتد در اطراف.”

Ovechkin که خانه شهر واشنگتن شاهد شهرستان, شهری پلیس و پلیس با خشونت پاک کردن معترضان به دور از یک مسیر بعد گرفته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک کلیسای محلی برای یک جلسه عکس گفت که مردم باید احترام بیشتری برای خود شهروندان بدون در نظر گرفتن رنگ پوست خود را.

همچنین در rt.com Pelosi & شومر متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از ‘dishonoring ایمان’ پس از عکس-op با کتاب مقدس در میان ناآرامی های DC

“این بسیار مهم است برای ما به احترام و عشق به یکدیگر بدون توجه به ما چگونه نگاه,” او ادامه داد.

“ما باید قادر به گوش دادن و تغییر دهید.

“لطفا ایمن ماندن مراقبت از یکدیگر و خانواده خود را.”

Ovechkin نظرات پیوسته اند یک لیست در حال رشد از ستاره های ورزشی که صحبت کردن در مورد درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان که به خیابان آمده اند برای نشان دادن اعتراض خود از رفتار پلیس از مردم از رنگ در امریکا پس از مرگ فلوید که در خیابان در حالی که در بازداشت پلیس در مه 25.

همچنین در rt.com “من p*ssed کردن!’ UFC میان قهرمان اسرائیل Adesanya ارائه سخنرانی پرشوری در سیاه و سفید زندگی می کند تجمع ماده (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی