مقاومت بیهوده بود: سوئد به تعویق انداختن عظیم شفق 20 نظامیان با توجه به Covid-19 بحران

سوئد تصمیم گرفته است به طور نامحدود تاخیر آن شفق قطبی 20 نظامیان پس از متحدان گزارش جیبش بیش مداوم Covid-19 بحران است. اسکاندیناوی کشور سربازان در ابتدا گفت که در برابر لغو تمرینات.

نظامی این کشور روز جمعه اعلام کرد که این امر به تعویق انداختن بازی جنگ در پاسخ به ادامه بحران بهداشتی در سوئد و سراسر جهان است. آموزش برنامه ریزی برگزار می شود از مارس 11 از طریق ژوئن 4, قرار بود شامل 25,000 شرکت کنندگان از جمله 3,000 سربازان از دوازده سوئد می کرد.

تصمیم به عقب راندن تمرینات می آید پس با توجه به گزارش رسانه های محلی کانادا و آلمان کشیده از مته. گفته شده است که بریتانیا تصمیم گرفت به طور قابل ملاحظه ای در مقیاس پایین و دخالت خود را در حالی که اتریش گزارش ابراز تردید که آیا این امر می تواند در حضور.

سوئد در ابتدا ابراز عدم تمایل به برنامه ریزی مجدد هوا ، زمین و دریا دریل حتی به عنوان متحدان اعلام کرد که آنها نمی خواهد شرکت در ابتدا به عنوان برنامه ریزی شده. آموزش می شده اند سوئد بزرگترین در بیش از بیست سال است.

همچنین در rt.com Coronavirus لغو نظامی عمده دریل به اروپا کردند از ناتو طلبی

Coronavirus همه گیر تعطیل کرده است بسیاری دیگر از تمرین های نظامی در سراسر جهان از جمله ناتو عظیم ‘مدافع اروپا 2020’ بازی جنگ.

بر خلاف تقریبا تمام کشورهای دیگر آمار توسط ویروس سوئد در برابر اعمال قرنطینه اقدامات است. این کشور گفته است که شهروندان باید مجاز به اعمال اختیارات در حالی که اصرار سالمندان و خطر در خانه بمانند.

همچنین در rt.com سوئد می گوید هیچ به قرنطینه این بیشتر بی پروا و یا بیشتر متناسب Covid-19 دیدگاه در غرب ؟

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im