ساکنان نیویورک و نیوجرسی & کانکتیکات خواست برای جلوگیری از همه “غیر ضروری” سفر برای 14 روز – مشاوره

با استناد به “گسترده جامعه انتقال” از coronavirus در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به تازگی صادر شده داخلی مشاوره سفر کرده است تا ساکنان را در خانه های خود را حداقل برای دو هفته آینده.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به روز شده آن سفر توصیه برای ساکنان سه کشور – تلاش برای مقابله با بهمن های جدید Covid-19 نفر – روز چهار شنبه در مدت کوتاهی پس از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او نمی خواهد اعمال قرنطینه فدرال در ایالات متحده در یک آشکار U-نوبه خود از قبلی شد.

مشورتی است که بلافاصله موثر باعث می شود یک استثنا برای کسانی که مشغول به کار در زیرساخت های حیاتی. پرسنل پزشکی کامیونداران و همچنین ساکنان شاغل در صنعت مواد غذایی و خدمات بانکی کارگران “که مسئولیت ویژه ای برای حفظ کار عادی برنامه” آن را بیان می کند.

نیویورک ایالت نیویورک – New York City – ضربه شده است سخت ترین از همه آمریکایی مناطق شهری. آلاینده شهر که پرجمعیت ترین در کشور و خارج از غرفه با حداقل 672 مرگ و میر از ما مجموع مرگ و میر 2,185 و بیش از 30000 موارد تایید شده.

همچنین در rt.com ‘لازم نیست’: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد اعمال قرنطینه در New York, New Jersey & کنتیکت

نیویورک حدود یک سوم از همه ما Covid-19 مواردی که به مدت طولانی پیشی 120,000 علامت با ایتالیا – اروپا سر چشمه از بحران و چین در حال حاضر انتهایی به مراتب پشت سر.

نیوجرسی, با حداقل 11,124 مورد تأیید و 140 مرگ و میر است که فرح برای یک موج مثبت در آزمون و همچنین داشتن ثبت نام بزرگترین آن یک روز افزایش در موارد کشنده در روز شنبه.

کانکتیکات است که تا کنون گزارش شده 1,524 موارد مثبت و 33 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

 مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net