پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن صدها نفر از مردم خشمگین که اقدام به توقف ساخت و ساز از یک مهاجر بازداشتگاه در جزیره لزبوس. درگیری میان آمد و خشم رو بیش از آتن سیاست های مهاجرتی است.

حدود 500 نفر اقدام به جلوگیری از تخلیه ماشین آلات سنگین و تقویت پلیس در این جزیره که به خانه جدید مهاجر کمپ. مردم محلی آتش زدند و brawled با پلیس ضد شورش به عنوان پلیس اقدام به برقراری نظم با توجه به رسانه های محلی.

عکس های گرفته شده در صحنه نشان می دهد تظاهرکنندگان مسلح با چوب skirmishing با پلیس است. عکس های دیگر نشان می دهد معترضان در حال فرار به عنوان پلیس و شلیک گاز اشک آور.

درگیری همچنین شکست در بندر مستو در Chios, که در آن تقویت پلیس متحرك به عنوان آنها به رهبری به لزبوس. نمایشی تصویری از جنگ را نشان می دهد ده ها تن از معترضان پرتاب اشیاء در مقابل پلیس ضد شورش که با استفاده از گاز اشک آور برای پراکنده اوباش.

پیشنهاد مهاجر مرکز را جایگزین فعلی اردوگاه در جزیره – بزرگ و باز-دسترسی به تسهیلات در نظر گرفته شده برای کمتر از 3000 نفر اما که در حال حاضر خانه های بیش از 18,000 مهاجران. دولت یونان در حال حرکت به جلو با برنامه های ساخت بازداشتگاه در جزیره لزبوس Chios, Samos کوس و Leros.

هزاران نفر از مهاجران در حال انتظار در جزایر خود را برای برنامه های کاربردی پناهندگی به پردازش بسیاری از آنها در اردوگاه به سر می برند شناخته شده به عنوان مراکز پذیرش است. مهاجران در جزیره لزبوس اعتراض هفته گذشته در برابر شرایط بد زندگی و ساکنان جزیره به خیابان ها ریختند و خواستار دریافت امکانات نزدیک رویترز گزارش داد.

لزبوس ساکنان بارها و بارها اعتراض مهاجر اردوگاه در جزیره خود را با استناد به ازدحام بیش از حد و نگرانی های ایمنی. ماه گذشته اکثر فروشگاه ها و خدمات عمومی تعطیل برای یک روز به عنوان بخشی از اعتراض به دولت را از دست داده و پناهجویان.

همچنین در rt.com شورش مهاجران حمله آتش نشانان و پلیس به عنوان فروغ با شدت گرفتن در لزبوس اردوگاه پناهندگان, 2 کشته (تصویری)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی