محققان از زیرخاک در اوردن در اعماق دریا باکتری ها با سوخت و ساز بدن بر خلاف هر چیزی که مواجه می شوند قبل از

یک شکل عجیب و غریب از باکتری های کشف شده در کف عمیق ترین اقیانوس لایه یافت شده است که عجیب و غریب سوخت و ساز بدن بر خلاف هر چیزی که تا به حال شده است قبل از مواجه می شوند.

یک تیم از محققان آلمانی می گویند میکروارگانیسم است که توانایی فوق العاده ای برای زنده ماندن در مواد آلی و معدنی به طور یکسان و بدون نیاز به اکسیژن است.

اشکال شناخته شده به عنوان Acetobacterium woodii انتخاب کرده عجیب و غریب زندگی مقدمات ساخت خانه خود را در منافذ گرمابی و در روده موریانه.

توانایی خود را برای ایجاد و استفاده از هیدروژن و دی اکسید کربن برای تولید انرژی همه خود را در آن باعث می شود آن را منحصر به فرد حتی در میان میکروارگانیسم ها. دانشمندان مدت ها مشکوک بود که چیزی شبیه به این وجود داشته است.

“وجود دارد در حال حاضر شده است گمانه زنی است که بسیاری از باستان اشکال زندگی دارای این نوع از سوخت و ساز بدن است که ما شرح داده شده در A. nobilis,” میکروبیولوژیست Volker مولر از دانشگاه گوته فرانکفورت توضیح داد.

همچنین در rt.com گرد و غبار طلا! نبرد در برابر بیماری ها تقویت فلز گرانبها حاوی پوشش که باکتری بر روی صفحه نمایش تلفن

“این در نظر گرفته شده است برای مثال برای Asgard archaea که فقط کشف چند سال پیش در بستر از کالیفرنیا. ما تحقیقات با ارائه شواهد برای اولین بار است که این مسیر سوخت و ساز بدن در واقع وجود داشته باشد.”

در یک مطالعه منتشر شده در ISME مجله boffins اصل که یکی از میکروارگانیسم را در مسیر ترکیبات آلی بسترهای به استیک اسید الکل و هیدروژن مولکولی در حالی که یکی دیگر از مسیر عمل به عنوان یک الکترون سینک’ به صورت بیرونی محیط زیست است. این ترکیب هوشمندانه باعث تخمیر انرژی ممکن است با تشکیل اسید استیک از CO2 و هیدروژن است.

“از طریق ‘هیدروژن بازیافت” ما کشف A. nobilis دارای حداکثر سوخت و ساز انعطاف پذیری” توضیح داد مولکولی میکروبیولوژیست آنیا Wiechmann.

“در یک چرخه می تواند هر دو ایجاد و استفاده از هیدروژن خود و یا استفاده از هیدروژن از منابع خارجی است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im