جمهوری خواهان ‘واقعی شیاطین’ ‘زامبی’ می گوید: نیویورک تایمز برنده جایزه نوبل نویس

مقاله نویس نیویورک تایمز و برنده جایزه نوبل پل کروگمن دو برابر شده را در افشاگری حزب جمهوری خواه به عنوان “مردم بد” اصرار دارد که هیچ مشکلی با “اهریمنی” مخالفان که “در واقع در حال شیاطین است.”

کروگمن حاضر به تکان دادن از خود اعلام کرد که “جمهوری خواهان مردم بد” در مصاحبه با PBS’ جرقه خط در روز پنج شنبه. هنگامی که مصاحبه کننده مارگارت هوور فشرده برنده جایزه نوبل اقتصاد در مورد خطرات ذاتی در “اهریمنی” مخالفان سیاسی او تنها دو برابر کردن مصرف خود را از آگهی hominems به قلمرو افسانه ای.

آن را اهریمنی اگر آنها در حال حاضر در واقع در حال شیاطین ؟

در حالی که کروگمن تاکید کرد او با اشاره به “حرفه ای خواهان” و نه “کسی که من ممکن است دیدار با بیش از ناهار که اعلام خودش یک جمهوری خواه [که] می تواند کاملا خوب بود کاملا فرد خوب” او ایستاده بود و شرکت در حملات خود در حزب او به عنوان “irredeemable, عاری از اصل یا شرم” در یک بار در ستون نظر در ماه گذشته.

شد و نه به شیاطین تنها ترسناک-فیلم هیولا کروگمن دیدم در ایران. او تشبیه مناظره جمهوریخواهان به “استدلال با زامبی,” اعلام کرد که “زامبی ایده های در مورد سیاست های مالی در مورد تغییر آب و هوا در مورد طیف وسیعی از ایده ها – بهداشت و درمان سیاست باید به طور کامل گرفته شده بیش از رسمی جمهوری خواه گفتمان.”

در حالی که او اعتراف کرد حزب calcified پلت فرم “به این معنا نیست که هر حزب جمهوری خواه در امریکا است که” او می گوید که “به عنوان یک خدمت جمهوری خواه عضو کنگره در حال حاضر” حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باعث می شود شما یک فرد بد است.

کروگمن شده است با پوشیدن نفرت خود را برای جمهوری خواهان در آستین خود را برای سال. خوانندگان به طور منظم از ستون خود را به یاد بیاورید که او را سرزنش جمهوری خواهان برای همه چیز از تغییر آب و هوا به یهودستیزی و اصرار داشت که “مردم خوب نمی تواند خوب جمهوریخواهان” پس حداقل تا سال 2018 است.

همچنین در rt.com NYT نویس ‘می یابد’ child porn بر روی کامپیوتر خود – و سراسیمه به بار او را نجات دهد

در نهایت حتی یک آیوی لیگ فکری اجرا می شود از نام به تماس با یکی دشمن است که شاید به همین دلیل کروگمن به نام حزب به “برچیده شد و جای خود را با چیزی بهتر” در ماه گذشته ‘جمهوری خواهان هیچ شرم’ اصول ارزیابی.

برای کسی که بسیار پرشور در مورد جمهوری خواهان کروگمن به حال علاقه کمی که برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, گفتن هوور از آن ساخته شده “تقریبا هیچ تفاوت” که به پایان رسید تا در حال اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. در همان زمان او ستوده نامزد Elizabeth Warren شخصی خود را به عنوان یک “مترقی.” وارن یک جمهوری خواه بود که تا دو دهه پیش. هوور غفلت به درخواست پرینستون اقتصاددان اگر او باعث می شود علامت صلیب قبل از جلسه وارن برای ناهار.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی