جمهوری خواه پلیس اصلاحات پیش نویس شامل نژادی سهمیه ضد مجازات, قانون, کمیسیون “سیاه و سفید مردان و پسران’

این پیش نویس اولیه حزب جمهوری خواه پلیس لایحه اصلاح شده است که به بیرون درز کرده به رسانه ها به نظر می رسد در هماهنگی با جریان اصلی حزب دموکرات پیشنهاد در حالی که در حال سقوط کوتاه از ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ خواسته های سیاه زندگی مهم است.

دو صفحه سند در سربرگ سناتور ” تیم اسکات (R-کارولینای جنوبی) منتشر شده توسط ایسنا در روز سه شنبه. اسکات تنها سیاه جمهوریخواه در سنا و سپرده بود با تهیه پیش نویس پلیس پیشنهاد اصلاحات توسط رهبر اکثریت میچ مک کانل (R-کنتاکی) در اوایل این هفته.

فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع (عدالت) قانون شامل ده بخش اعم از مطبوع بودجه فدرال در گزارش مورد نیاز و استفاده از دوربین های بدن برای ساخت مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و راه اندازی یک “کمیسیون وضعیت اجتماعی از مردان و پسران.”

محتویات سند منتشر شده توسط ایسنا مطابقت با آنچه اسکات مشخص شده به خبرنگاران پس از بسته-درب ناهار کاری در روز سه شنبه. بعد از ناهار اسکات همچنین ملاقات با کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر.

همچنین در rt.com ‘توقف درمان ما مانند حیوانات و اراذل و اوباش’: سازمان دیده بان NY police رئیس اتحادیه منفجر سیاستمداران و مطبوعات

اولین بخش از عدالت قانون است به نام جورج Floyd – آفریقایی آمریکایی مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت در ماه گذشته جرقه اعتراضات و شورش که جاروب ما از آنجا – و والتر اسکات (بدون ارتباط با سناتور) دیگر مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در ایالت کارولینای جنوبی در سال 2015.

دوم است که پس از Breonna تیلور, تکنسین های پزشکی اورژانس کشته شده توسط Louisville, Kentucky پلیس در طول یک بدون دست کشیدن warrant جستجو در هدف قرار دادن دوست پسر او را.

بخش 3 را گسترش کمک های مالی فدرال به ادارات پلیس استخدام افسران “که نژادی و قومی ویژگی های مشابه به جامعه خود.” بخش 4 و 5 تمرکز بر استفاده از دوربین های بدن; بخش 6, مذاکرات در مورد حفظ سوابق.

بخش 8 و 9 را ایجاد کمیسیون در “مردان سیاه و پسران” و “یک بررسی جامع از سیستم عدالت کیفری” در ایالات متحده است. بخش 10 خواهد وضعیت بودجه فدرال در “آموزشی مورد نیاز در جایگزین به استفاده از زور و deescalation تاکتیک است.”

همچنین در rt.com آنارشیست ها & ‘antifa’ اشغال سیاتل پلیس رها شده توسط ‘نظام’ نیروهای راه اندازی “کاپیتول هیل منطقه خودمختار’

بخش 7 به نظر می رسد اسکات زمان پیشنهاد به تعریف مجازات فدرال نفرت و جنایت. هر چند آن موفق به کسب حمایت قاطع در مجلس نمایندگان آمریکا و 99 سناتور هفته گذشته سناتور رند پل (R-کنتاکی) اعتراض خواستار آن ضعیف نوشته شده و باز به سوء تعبیر و سوء استفاده است.

“این لایحه روزهایی معنای مجازات با تعریف آن پس بطور گسترده به عنوان شامل یک جزئی کبودی یا سایش” پل بود گفت: در طبقه سنا. “ما تاریخ ملی نژادی تروریسم خواستار جدیت بیشتر از ما باشد.”

در علاوه بر این به اسکات جمهوریخواه وظیفه نیروی کار در پلیس اصلاحات شامل همکار, کارولینای جنوبی, سناتور لیندسی گراهام, John Cornyn (R-تگزاس) بن Sasse (R-نبراسکا) و شلی مور Capito (R-غرب ویرجینیا).

همچنین در rt.com لغو پلیس ؟ تاریخ نشان می دهد آن را یک ایده وحشتناک است اما واضح است راه حل مناسب نیست روایت

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de