جمهوری خواه پلیس اصلاحات نتواند لایحه در مجلس سنا با توجه به دموکرات مخالفت

یک پلیس اصلاحات لایحه پیشنهادی سناتور ” تیم اسکات (R-کارولینای جنوبی) شکست خورده در یک رویه رای به دلیل مخالفت دموکرات ها که گفت آن را به اندازه کافی دور.

روز چهارشنبه رای در cloture حرکت بود 55 به نفع و 45 برابر با 60 رای مورد نیاز برای حرکت این لایحه رو به جلو است.

اسکات که آفریقایی-آمریکایی التماس کرد با همکاران خود را به فکر می کنم از این به عنوان یک جمهوری خواه یا دموکرات موضوع اما چیزی که شروع به پرداختن به مسائلی که دامنگیر این کشور برای چندین دهه است.

دموکرات ها مقابله که اسکات پیشنهاد نمی ممنوعیت chokeholds یا بدون دست کشیدن حکم و موفق به نگه پلیس پاسخگو باشد.

از حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان می رود که رای خود را در آن پیشنهاد به نام عدالت در پلیس عمل می کنند, در روز پنج شنبه.

یک پیش نویس از اسکات فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع (عدالت) قانون به بیرون درز شد به سی ان ان در اوایل این ماه و شامل چیزهایی مانند داشتن پلیس مطابقت “نژادی و قومی ویژگی” جامعه خود الزامی به استفاده از دوربین های بدن و های شکایت علیه افسران بین ادارات و همچنین ایجاد کمیسیون در “مردان سیاه و پسران” و “یک بررسی جامع از سیستم عدالت کیفری.”

آن را نیز مجازات فدرال نفرت و جنایت.

همچنین در rt.com جمهوری خواه پلیس اصلاحات پیش نویس شامل نژادی سهمیه ضد مجازات, قانون, کمیسیون “سیاه و سفید مردان و پسران’

پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موظف است برخی از مفاد آن در یک فرمان اجرایی آن نیز ممنوع chokeholds در اکثر مواقع و اختصاص بودجه بیشتر به مددکاران اجتماعی برای حمایت از پلیس در برخورد با بی خانمان معتاد و بیمار روانی افراد.

همه اینها خواستار دموکرات در میان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی از ایالت مینه سوتا که درگذشت به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه. تظاهرات بیش از فلوید مرگ باید پس از تبدیل به شورش و گسترش در سراسر ایالات متحده است. تقاضا نیز افزایش یافته و از اصلاح شیوه های پلیس به د-بودجه و لغو پلیس در مجموع چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوریخواهان را رد کرد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de