ارتش روسیه را رد کرده است ادعا می کند که تعداد زیادی از پناهندگان در حال فرار از سوریه را در استان ادلب و در حال حرکت به سوی مرز ترکیه با توجه به جنگ بین ارتش سوریه و تروریست ها در این منطقه است.

“وجود دارد هیچ قابل اثبات عکس و فیلم و یا هر گونه اطلاعات دیگر برای تایید این اظهارات که “حدود یک میلیون’ پناهندگان هستند و ظاهرا در حال حرکت از ادلب د-تشدید تنش در منطقه” سر از روسیه آشتی مرکز سوریه Rear Admiral اولگ Zhuravlyov در بیانیه ای گفت:.

اطلاعات ادعا که “صدها هزار نفر” از شهروندان می رویم برای مرز سوریه و ترکیه به دلیل جنگ بین تروریست ها و ارتش سوریه نیروهای نظامی در شرق استان [ایران] است درست نیست.

این مقام افزود که تروریست ها با استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی و جلوگیری از آنها را از ترک منطقه جنگی از طریق سه دالان بشردوستانه توسط آشتی مرکز در ادلب و حلب و حماة استان.

این وضعیت در ادلب هایش در هفته های اخیر با ارتش سوریه پیشرفت در برابر تروریست ها و شبه نظامیان که برخی از آنها مورد حمایت ترکیه است. ضد نیروهای دولتی راه اندازی یک ضد حمله در روز پنج شنبه بود که مورد ضرب و شتم با کمک روسیه ادامه دارد.

همچنین در rt.com روسی جنگنده های دفع حمله ارتش سوریه در ادلب به داعش حمله کمک ترکیه توپخانه — مسکو

دمشق می گوید نیروهای آن در حال انجام عملیات علیه تروریست ها که حامل سلاح در سوریه پرسنل و شهروندان است. آنکارا که پشت برخی از شبه نظامیان در ادلب گفت که ترکیه با حمله به منطقه “قریب الوقوع” و متهم کردن ارتش سوریه از بمباران نیروهای خود را.

روسیه اصرار داشت که یک حادثه بمباران در سوریه که در آنکارا ادعا می کند چند تن از سربازان خود را کشته بود با توجه به شکست از طرف ترکیه به هشدار نیروهای جنبش. مسکو همچنین متهم ترکیه از شکست در وعده خود را به روشن ‘د تشدید منطقه’ از گروه های جهادی.

همچنین در rt.com ‘بدترین سناریو مورد’: کرملین انتقاد شدید ترکیه را تهدید به عملیات نظامی علیه دولت سوریه در ادلب

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی