همین مسائل است که منجر به دموکراتیک افتضاح در آیووا در اوایل این ماه آماده به هفته آینده رای در نوادا به همان اندازه جهنمی – و در عین حال رهبران حزب به نظر می رسد تمایلی به نقطه اتصال یا تشخیص مشکل است.

اوایل رای دهندگان در ایالت نوادا در حال حاضر با آن مواجه خطوط طولانی مشکلات فنی و به یاد ماندنی عدم اطمینان در مورد روند رای گیری با رای گیری در جریان پس از شنبه با توجه به نزدیک سهشنبه قبل از اینکه به طور کلی این جلسه شنبه آینده.

ما دیده ایم این فیلم قبل از

Slow-motion car-crash جلسه داوطلبان باید ترسیم شده در سر خود شباهت قوی به حوادث آیووا. آنها در حال حاضر به بحث در مورد آن در مصاحبه با رسانه ها اما همیشه ناشناس برای ترس از عصبی چیست ظاهرا کینه توز ، اما کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز و دولت خود را در سطح عوامل اصرار دارند همه چیز مرتب است.

همچنین در rt.com آیووا حزب دموکرات صندلی استعفای رییس انجمن فاجعه

خارج از قفسه-Google اشکال که به سرعت جایگزین برای برنامه حشره دار است که کشته آیووا انجمن در حال حاضر به درستی کار در برخی از سایت های رای گیری ترک برخی از Nevadans انتظار برای سه یا چهار ساعت تلاش برای رای دادن. در ضمن هیچ کس به نظر می رسد در همان صفحه در مورد چگونه نتایج حاصل از 80 اولیه رای گیری سایت ها توزیع خواهد شد در میان 2000 که در آن حوزه قفقاز برگزار می شود. محلی سیاستمدار دن Rolle کشف برگه کاغذ استفاده می شود برای رای گیری اولیه فاقد حوزه اعداد به ظاهر تضمین حزب خواهد بود قادر به شمارش این آرا و توزیع آنها را به مناسب حوزه توسط شنبه.

برخی از داوطلبان باید گزارش بدون دریافت آموزش با استفاده از DNC-خریداری iPads که آنها قرار است به استفاده از برای اسکن برگه کاغذ مشخص شده تا در اوایل رای دهندگان. مبتنی بر وب برنامه Google است که لقب “حزبی ماشین حساب” قرار است برای قسمت کردن این و ارسال آنها را در اطراف به حوزه برای جلسه بعد – چین و چروک با اشاره به توسط Rolle وجود. انجمن سایت رهبر Seth موریسون هشدار داد که داوطلبان با استفاده از “تست نرم افزار ابزار,” مشاوره بینندگان سی ان ان در نوادا به رای اولیه به این دلیل که داوطلب “هرگز دیده می شود و یا به کار گرفته شود” این ابزار در حال آماده شدن برای روز شنبه حزبی. پرز به نظر می رسید بیشتر نگران آن است که خبرنگار سی ان ان بود به نام “ابزار آنلاین” یک “برنامه” از او به یاد بگیرند که داوطلبان نمی دانم که چگونه به استفاده از آن. در همان زمان Rolle مشاهده شده است که این ابزار نیست استفاده می شود در همه.

یک دستیار ریاست جمهوری به پیشنهاد واشنگتن پست که نوادا دموکرات بودند “ساخت آن را به عنوان آنها به همراه” را در دیر با عجله به التماس کردن به یک راه حل تکنولوژیکی به جای سایه برنامه. به اضافه چین و چروک, نوادا قرار بود به استفاده از دو نسخه از این برنامه که معروف ساخته شده توسط سابق هیلاری کلینتون کارکنان با پول از پیت Buttigieg کمپین – یکی برای tabulate اوایل آرا و دیگری برای انجمن.

نگه داشتن هر کس در حلقه در مورد جایگزینی فرآیندهای ثابت شده است دشوار است با کمپین های متعدد’ دستیاران شکایت که متوجه بحرانی کنفرانس نزدیک به آنها را تصویب. یکی از دستیاران قادر به پیوستن به در در همه به خاطر او در وسط یک جلسه آموزشی. یکی دیگر از به روز رسانی در روند گزارش آن را به روزنامه نگاران قبل از حزب توزیع آن را به تمام مبارزات.

‘اعتماد ما کارشناسان’

حزب اتحاد و صریحی در “کارشناسان امنیتی” برای عیب یابی اولیه رای گیری در مسائل هر چند این است که به سختی تشویق با توجه به شيوع DNC خودی در میان این به اصطلاح کارشناسان. این فرآیند جایگزین برای سایه برنامه گزارش طراحی شده با ورودی از وزارت امنیت میهن, DNC, و, گوگل, و, نوادا, حزب دموکرات, مدیر اجرایی, Alana Mounce اصرار حزب “اعتماد به نفس در ما پشتیبان گیری از برنامه ها و زوائد آن” در یادداشتی به مبارزات روز پنج شنبه.

همچنین در rt.com در حال DNC خودی weaponizing ‘تامین امنیت انتخابات’ برای به دست گرفتن کنترل 2020 مقدماتی در پشت سرپوش و پوششی از Russiagate پارانویا?

نوادا دموکرات خود را انجام داده اند بهترین برای خرد کردن شایعاتی که این مسابقه تقلب توضیح داد که سابق Buttigieg کارمند امیلی گلدمن استخدام در اوایل این ماه به عنوان “رای دهندگان حمایت مدیر” برای این حزب نمی خواهد که توانایی تحت تاثیر قرار حزبی نتیجه. و مترقی ناظران باید نقل مکان به ایالت یوتا که در آن دولت صندلی دارای سابقه virulently حمله ورمونت سناتور برنی ساندرز.

ساندرز منجر بسته دموکراتیک مدعی در نوادا با توجه به RealClearPolitics با معاون رئیس جمهور جو بایدن انتهایی توسط سه امتیاز است. Buttigieg ذینفع از آیووا ظروف سرباز یا مسافر عقب و حتی میلیاردر تام Steyer. ساندرز ظهور ویکتور از مقدماتی نیوهمپشایر هر چند پوشش رسانه ای mystifyingly متمرکز در مکان دوم پایان Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq – حتی صحبت کردن تا نیویورک plutocrat مایکل بلومبرگ که نبود در انتخابات در آن دولت به جای بحث در مورد دموکراتیک سوسیالیستی را به پیروزی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im