اجاره روز می رسد برای مبارزه با خرده فروشان

“ما تقریبا 90% باز با بسیاری از خرده فروشان ما تجارت است. این یک بازگشت به تقریبا نرمال می گوید:” جیمز رابرتز رئیس Grosvenor مرکز خرید در Northampton.

اما یک سوال بزرگ است. چگونه بسیاری از 50 یا بیشتر خرده فروشان و مواد غذایی رسانه ها خواهد بود و پرداخت هر گونه اجاره بها در این هفته است.

او می خندد عصبی که خواسته.

امیدوارم برخی از, اما ما تنها جمع آوری 56 درصد در سه ماهه گذشته” او می گوید.

انگلستان صاحبخانه باید جمع آوری حداقل £2.5 میلیارد دلار روز چهارشنبه برای مغازه اجاره.

خرده فروشی صاحبخانه به طور سنتی پرداخت چهار بار در سال.

در گذشته اجاره بها در روز در ماه مارس بیش از نیمی از کل اجاره تحویل داده شد و صاحبخانه خوش شانس خواهد بود برای به دست آوردن یک چهارم از آنچه آنها بدهکار امروز.

اکثر مغازه های خیابان بالا همراه با بارها و رستوران ها دیده می شود فروش تبخیر و یا قادر و یا امتناع از پرداخت اجاره.

کسب و کار در حال جمع اوری پول برای زنده ماندن. اما بحران گرسنه است صاحبخانه از مقدار مورد نیاز, درآمد بیش از حد.

The Grosvenor مرکز خرید نوع روزمره در فروشگاه شما می توانید در بسیاری از شهرها و مراکز شهر.

آن را متعلق به حقوقی و عمومی است که سرمایه گذاری در ملک به صندوق هزاران نفر از حقوق بازنشستگی.

“آن را به خوبی شناخته نشده است و یا به خصوص شفاف به مردم اما اکثر خواص خرده فروشی به طور موثر متعلق به فرد عادی در خیابان در انگلستان گفت:” لایحه هیوز حقوقی و به طور کلی از دارایی های واقعی است.

درآمد ‘در معرض خطر’

تحقیقات اخیر توسط شهرکهای روزنامه, یک ملک تجاری هفتگی نشان داد که تا آنجا که 60 درصد از تمام زنان بریتانیا فضای خرده فروشی متعلق است به طور مستقیم یا غیر مستقیم توسط مردم از جمله صندوق های بازنشستگی در بخش عمومی و فردی سهامداران.

این یک فرم امن از درآمد تا به حال.

“خطر از دست دادن درآمد است که واقعا مهم است. صندوق بازنشستگی صاحبان محیط زیست ساخته شده از آنها با تکیه بر درآمد در حال تولید با آنچه تا کنون دیده شده است که بسیار پایدار دارایی. و که در معرض خطر است در راه است که هرگز وجود دارد به اندازه قبل. گفت:” آقای هیوز.

صاحبخانه لذت می برد خوب برابر بیش از چند دهه با اجاره و رو به بالا-فقط اجاره نظرات.

و به سرعت در حال گسترش خرده فروشان خوشحال بودند به ثبت نام. اما در سال های اخیر با فروش و انتقال آنلاین آن به مراتب سخت تر برای مغازه ها را به سود.

این بیماری همه گیر است شتاب این روند است. دولت تمدید ممنوعیت آن اخراج برای عدم پرداخت اجاره تا پاییز.

اشغالگران در حال حاضر دیوانه وار در تلاش برای تضمین معاملات بهتر و یا تبدیل به عجز از پرداخت دیون رسیدگی به مذاکره مجدد بدهی های خود را, از جمله بدهکار اجاره.

سنتی مدل کسب و کار چگونه خرده فروشی ملک اجاره در حال حاضر به خوبی و واقعا شکسته.

“آن را میکشید اما آن را نمی ظروف سرباز یا مسافر است که ما نمی توانیم مرتب کردن گفت:” علامت گذاری Burlton بنیانگذار صلیب بیش خرده فروشی املاک و مستغلات کسب و کار توصیه می کند که صاحبخانه و خرده فروشان.

“من احساس متاسفم برای آنها (صاحبخانه) . کاملا. آنها حق دارند برای دریافت, درآمد, اما من باور نمی کنم آنها حق دریافت همان درآمد به عنوان آنها بودند. من فکر می کنم آنها را به درک ارزش دارایی های خود را. و ارزش دارایی های خود را است چه کسی آماده است تا برای آن پرداخت. وجود ندارد یک صف از خرده فروشان بالا آمدن پشت, آنها,” او گفت:.

او معتقد است به سمت بالا تنها اجاره نظرات باید برچیده شود همراه با موجر و مستاجر مصوب سال 1954 قانون که هنوز هم زیربنای مال الاجاره سیستم در انگلستان است.

فروش مبتنی بر اجاره ؟

“این انعطاف ناپذیر. ما نیاز به چیزی است که بسیار ارزان تر و سریعتر به مذاکره کنند. ما باید یک سیستم اجاره بر اساس گردش مالی اجازه می دهد خرده فروشان برای پرداخت اجاره آنها می توانید استطاعت. اما به منظور انجام این کار, مستاجران را مجبور به بازی بخشی خود را. آنها را به آنچه آنها عطف بر” گفت: آقای Burlton.

لایحه هیوز فکر می کند دولت جدید کد از تمرین در اجاره نامه باید کاهش تنش است.

“ما در حال داشتن یک فعال گفتگو با مستاجر مورد می توانید از آنها پرداخت و اگر آنها نمی توانند پرداخت ما سخت در حال کار برای بازسازی همه چیز.

“از آنجا که آن را در علاقه ما به پیدا کردن یک راه برای کمک به جریان وجوه نقد به شرکت های است که فراتر از زنده ماندن این بسیار دشوار و غیر معمول است که بحران Covid ارائه است.”

کسی پرداخت می کند ؟

Legal & General لایحه هیوز فکر می کند دولت باید نگاهی دقیق به ارائه برخی از حمایت های مالی برای کمک به پل به احتمال زیاد کمبود درآمد در غیر این صورت “پویا بین موجر و مستاجر است به احتمال زیاد به چالش کشیدن و رو به زوال”.

رفاه آینده از ما بالا خیابان ها و مراکز در نهایت می تواند در معرض خطر اگر این بحران نمی کند و خوب به پایان رسید.

بازسازی نیاز به سرمایه گذاری بخش خصوصی و همچنین بودجه دولت است.

آقای هیوز می گوید: مگر یک درخواست تجدید نظر برای بلند مدت سرمایه گذاران مانند صندوق های بازنشستگی به سرمایه گذاری در انگلستان املاک و مستغلات و زیرساخت دریافت نخواهد شد تامین می شود.

“آنها نیاز به یک معقول و پایدار محیط که در آن آنها می توانید برخی از مرتب کردن بر اساس از بازگشت” او توضیح می دهد.

آقای Burlton می گوید او دریافت تماس های تلفنی از ما سهام خصوصی و سرمایه گذاران خرناس اطراف برای فرصت برای ضربه محکم و ناگهانی برخی از خرده فروشی ها به قیمت ارزان.

“در نهایت اگر صاحبخانه و مستاجر نمی تواند موافق چه واقعی اجاره باید پس از آن تعدادی از صاحبخانه صورت چشم انداز بسیار واقعی از بین می رود. و سپس ما باید مراقب باشید آنچه که ما آرزو به این دلیل که خریداران از این دارایی ها در نظر من به احتمال زیاد بسیار کوتاه تر به اهداف از صاحبخانه آنها در حال حاضر. ”

سرنوشت به شدت مدیون مرکز خرید صاحب Intu خواهد کرد تا روز جمعه. آن را دارای برخی از بزرگترین و محبوب ترین مراکز از جمله Trafford Centre و Metrocentre در Gateshead.

اگر آن را نمی تواند تضمین آخرین دقیقه توافق با وام دهندگان آن را به دولت است که می تواند به معنای بسته شدن موقت از سایت خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de