از راه دور جلسات برای دادگاه خانواده ‘طرز وحشیانه ای بی رحمانه’

جلسات دادگاه برگزار شد از راه دور در مستند باید محروم مردم آسیب پذیر و نباید استفاده دراز مدت وکلا و موسسات خیریه گفته اند.

آنها گفتند: مردم مواجه شده “پرداخت برای دسترسی به عدالت” با اینترنت هزینه های از راه دور و جلسات و فرصت های از دست رفته برای کمک و نمایندگی قانونی.

قانون خانواده پزشکان گفت: ویدیو و تماس های تلفنی نمی شد مناسب برای برخی از موارد حساس.

HM دادگاه ها و دادگاه های خدمات گفت: این امر در نظر دادگاه انتقادات و پیشنهادات کاربران.

در طول Covid-19 همه گیر به اصطلاح “اولویت دادگاه” باقی مانده اند باز برای موارد فوری که نمی تواند انجام بیش لینک ویدئو یا تلفن اما دیگر جلسات مانند موارد بیش از سرپرستی از کودکان انجام شده از راه دور.

از 23 مارس تا زمانی که مستند آغاز شد – 6 مارس صوتی جلسات در تمام دادگاه ها و دادگاه در انگلستان و ولز افزایش بیش از 500% و تصویری جلسات با 340 درصد Nuffield خانواده عدالت رصدخانه گفت.

وکیل خانواده والری کاکس گفت: قوه قضائیه شد “تلاش بسیار سخت” در شرایط غیر منتظره اما تجربه برای خانواده ها بود “بسیار ضعیف”.

او گفت: از راه دور جلسات به معنای برای برخی از مردم “اگر شما به اندازه کافی اطلاعات بر روی تلفن خود را برای حضور در جلسه شما در حال پرداخت پول برای دسترسی به عدالت”.

او افزود: “مردم محروم اغلب پیدا کردن آن بسیار سخت برای شرکت شما ممکن است گوشی یک پدر و مادر که نمی تماس شما پاسخ و جواب خود را در بیانیه ای اما یک چیز آنها را از رفتن به دادگاه.

“وجود دارد شما می توانید با آنها صحبت کنید و توضیح دهید که چه چیزی اتفاق می افتد. که فوق العاده مهم است.”

عمیقا نگران ‘

از سال 2010 به وزارت دادگستری است و بسته 164 دادستانی دادگاه 90 شهرستان دادگاه, 17 دادگاه خانواده و هشت تاج دادگاه.

پول ذخیره شده از بسته شدن بود که مجددا سرمایه گذاری در خدمات دیجیتالی به منظور کاهش وابستگی فیزیکی جلسات به عنوان بخشی از یک پوند 1bn برنامه ریزی برای نوسازی سیستم قضایی.

برای پرونده های جنایی, حامیان گفت: فن آوری های ویدئویی ذخیره هزاران ساعت از افسران پلیس’ زمان رفت و آمد به دادگاه و تشویق بیشتر در معرض شهود به جلو آمده.

قبل از همه گیر, ضربه, گروه حقوقی خانواده قطعنامه گفت: اعضای آن گزارش “قابل توجهی” از مشکلات مردم آسیب پذیر دسترسی به دادگاه و نیاز به سفر به طور فزاینده ای در مسافت های طولانی به آنها.

این Nuffield خانواده عدالت رصدخانه خواسته قانون خانواده پزشکان چگونه از راه دور جلسات عملیاتی شدند در طول بحران.

نگرانی مطرح شد بیش از سفارشات فوری برای خلاص شدن از نوزادان تازه متولد شده از مادر خود در بیمارستان بود که به توان از طریق تلفن به دلیل مستند محدودیت.

یک قاضی گفت: “دو روز کودک برداشته شود در چنین شرایطی احساس نمی کنند از نظر اخلاقی یا اخلاقی حق” در حالی که یک وکیل مدافع گفت: این احساس “به طرز وحشیانه ای بی رحمانه”.

یک خانواده وکیل است که نمی خواهم به, نام, بی بی سی گفت او تا به حال شده است در یک جداگانه شنوایی که در آن یک حزب قطع بود و قاضی به طور تصادفی تماس گرفته شده یک غریبه به تماس.

“خوشبختانه چیزی بسیار محرمانه مطرح شد و آن را تنها یک یا دو دقیقه اما این یک مثال از آن چیزهایی که به اشتباه” او گفت:.

این Nuffield مشاوره اشاره کرد زمان ذخیره شد در رویه جلسات و داخلی برخی از قربانیان سوء استفاده از راه دور در بر داشت جلسات کمتر “دلهره آور”.

دیگر پاسخ خواست راهنمایی روشن برای جلوگیری از ناراحت کننده حالات مانند یک قربانی ادعا که سمت چپ به تنهایی در همان خط به عنوان مجرم ادعا.

بررسی مستقل به چه مدنی نظام عدالت بوده است مقابله طول همه گیر شد و با توجه به منتشر شود بعد از این هفته مدنی دادگستری شورای.

‘چهره’

عدم دسترسی به اینترنت مناسب فن آوری و یا فضای خصوصی نیز برجسته توسط خیریه گروه و طرفداران.

وکیل خانواده ادوارد کوک مبارزه برای “pop-up دادگاه” برای خانواده و پرونده های مدنی در چیچستر هنگامی که آن دادگاه شهرستان بسته در سال 2018 است.

“یک سیستم عدالت پیکربندی مجدد در طول یک جهانی همه گیر پاسخ نه این مدل برای یک سیستم موثر در یک پست-همه گیر جهانی” آقای کوک که نیز در این کمیته از قطعنامه گفت.

“در خانواده مواردی که شامل حل اختلاف از مجتمع اغلب احساسی به اتهام مسائل مربوط به دادگاه ارائه تحویل داده شده توسط ویدئو و یا تلفن است که هرگز به یک جایگزین مناسب برای چهره به چهره تماس بگیرید.”

جامعه مشاوره و اجرا توسط مرکز عدالت نوآوری مستقل خدمات که هدایت متهمان در Highbury گوشه دادستانی دادگاه برای کمک به مزایای اعتیاد و مشکلات روحی و روانی و مسائل دیگر اما دفاتر آن بسته شده اند و در طول مستند.

رئیس نوآورانه عمل کلر الی گفت: “افرادی که ما از ابتدا پیدا کردن در مورد خدمات ما به خاطر آنها ما زمانی که آنها می آیند به دادگاه و یا اینکه یکی از اعضای هیات رویکردهای آنها را زمانی که آنها در انتظار منطقه و یا بازداشت کرده است.

“با تغییر به جلسات مجازی وجود دارد به سادگی نیست همان فرصت است.”

مریم تعجب از اطلاعات حقوقی سایت Advicenow گفت: جلسات از راه دور می تواند یک “مانع بزرگ” برای بیشتر افراد آسیب پذیر به ویژه کسانی که با محدود کردن دسترسی به اینترنت.

“بسیاری از این افراد نیز کم و یا هیچ دسترسی به مشاوره حقوقی,” او گفت:.

HM دادگاه ها و دادگاه های خدمات و گفت: “همچنان به همکاری نزدیک با قوه قضائیه برای استفاده از فن آوری و نگه داشتن سیستم عدالت در حال اجرا در طول همه گیر”.

“قضات را در نظر بگیرید بهترین راه برای شنیدن به جای توجه به نیازهای کسانی که شرکت” آن گفت:.

اطلاعات بیشتر در مورد این داستان

این اطلاعات به اشتراک گذاشته واحد باعث می شود اطلاعات روزنامه نگاری در دسترس برای, اخبار سازمان های سراسر صنعت رسانه به عنوان بخشی از یک همکاری بین بی بی سی و رسانه های خبری انجمن.

برای اطلاعات بیشتر در مورد روش اینجا را کلیک کنید. به صورت کامل این مجموعه اینجا را کلیک کنید. جزئیات بیشتر در مورد اخبار محلی مشارکت در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de