‘به یاد داشته باشید مورد علاقه خود را رئیس جمهور!’ مغلوب ساختن پیشی جستن pats خود را در طی دستور اجرایی با هدف کاهش قیمت دارو

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و لقب خود را همه “مورد علاقه رئیس جمهور” در یک صدای جیر جیر یادآوری رای دهندگان از چهار تازگی امضا دستور اجرایی که به او وعده داده شده را به شدت بریده بریده قیمت داروهای تجویزی.

“هیچ چیز مانند این است که همیشه قبل از انجام شده است چرا که داروسازی بزرگ و با قدرت عظیم خود نمی خواهد اجازه دهید آن اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه اضافه کرد که اقدامات خود را در خصوص کمک به سالمندان است.

رئیس جمهور امضا یک سری از دستور اجرایی در روز جمعه با هدف کاهش هزینه داروهای تجویزی. این اتفاق می افتد “در بسیاری از موارد بیش از 50 درصد” او در صدای جیر جیر.

اقدامات اجازه می دهد کاهش هزینه داروهای وارداتی از کشورهای دیگر نیروی سازندگان مواد مخدر به تصویب تخفیف داده شده به بیمارستان بر روی بیماران و کاهش هزینه انسولین به “سکه” در روز. یکی از سفارشات را متوقف شرکت های دارویی از شارژ ما کم و بیش برای مواد مخدر نسبت به سایر کشورهای جهان را به اثر می آیند در ماه اوت مگر اینکه یکی دیگر از معامله رسیده است با این شرکت قبل از آن.

“Epi-قلم رفت و خود را از فوق العاده بالا jacked قیمت به پایین تر از خود اصلی را دور چانه زنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آنها “بزرگترین کاهش قیمت در تاریخ تا کنون!”

مبارزه با مواد مخدر آمریکا قیمت ها به شدت بالا است و آنها همچنان به صعود به عنوان بیماران مبارزه به پرداخت هزینه اولیه داروها برای دیابت و هپاتیت و آلرژی است. بزرگ داروسازی سود از داروهای تجویزی انتظار می رود به بیش از $610 میلیارد دلار تا سال 2021 با توجه به DrugWatch.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه دستور اجرایی امیدوار کننده ‘عظیم’ بریده بریده در, مواد مخدر, قیمت

این صنعت دارای عمده نوسان در واشنگتن و گروه های لابی گری در حال حاضر ابراز نارضایتی خود را در “سوسیالیستی” اقدامات است.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اجرایی را چشمگیر مراحل را به طور بالقوه کاهش قیمت بودند و جشن گرفته می شود توسط بسیاری از حامیان او رای دهندگان ممکن است دیدن هر گونه واقعی تغییر در هزینه های خود را قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری آن را به عنوان انتظار می رود که این دستورات می تواند در دادگاه به چالش کشید.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی