باقی مانده یوونتوس تیم از جمله کریستیانو رونالدو تست منفی برای coronavirus با وجود ترس پس از سه عفونت – گزارش

یوونتوس دریافت کرده اند مجموعه ای کامل از coronavirus نتایج جستجو برای اولین ستاره های تیم با سه نفر Daniele Rugani, Blaise Matuidi و پائولو Dybala که تنها بازیکنان به این بیماری با توجه به گزارش ها در ایتالیا.

ایتالیایی مدافع Rugani, 25, آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس 11 و هم تیمی های لن و Dybala هر دو بعد از تایید به عنوان آلوده شده است.

Dybala را تایید آمد و تنها در روز شنبه به او اطمینان داد که طرفداران – مانند Rugani و لن – او به خوبی انجام می دهند.

همچنین در rt.com یوونتوس آس پائولو Dybala می شود 3 ستاره از باشگاه آزمون مثبت برای coronavirus

آرژانتین را دوست Oriana ساباتینی همچنین آزمایش مثبت در حالی که Rugani همسر Michela Persico به تازگی به اشتراک گذاشته از ترس خود را پس از او با بیماری تشخیص داده شد در حالی که چهار ماه باردار.

‘بی نهایت ترسناک’: یوونتوس آس Rugani را نشان می دهد بارداری پس از آلوده با کروناویروس

وجود دارد نیز شده بود ترس از گسترده تر عفونت در یوونتوس تیم ملی پس از Rugani دیده شد, جشن در رختکن با هم تیمی های خود در یک عکس چند روز قبل از او دریافت تست مثبت.

اما گذشته از این سه نفر بقیه یوونتوس اولین تیم که در حال حاضر تمیز و سلامت از لایحه پس از این باشگاه دریافت تمام نتایج تست برای بازیکنان با توجه به Sky Sport Italia.

که شامل مهاجم کریستیانو رونالدو که در حال حاضر در قرنطینه در خانه در مادیرا, پرتغال, پس از بازگشت به دیدار مادر خود را که به تازگی دچار سکته مغزی.

این Juve تیم خواهد شد اما باید به خود منزوی تا مارس 25 برای تکمیل دو هفته مدت توصیه می شود.

همچنین در rt.com نشان می دهد و بگوید: کریستیانو رونالدو از کودکان و نوجوانان می آموزد برای شستن دست ها به عنوان ستاره ‘تنظیم برای پیوستن به مبارزه علیه Covid-19’ (تصویری)

ایتالیا فعلی کانون coronavirus بحران و رنج بیش از 50,000 موارد و بیش از 4800 مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

در روز شنبه مشخص شد که آث میلان افسانه Paolo Maldini, 51, حال نیز قرارداد Covid-19 و همچنین پسرش دانیل 18, یک ستاره در حال ظهور در این تیم است.

ایتالیایی: Serie A – مانند لیگ های بزرگ در سراسر جهان – به حالت تعلیق باقی می ماند و با هیچ نشانه ای در عین حال به عنوان زمانی که آن را در واقع می تواند از سر گرفت.

در جای دیگر منچستر یونایتد سابق هافبک لیونل مسی شد, آخرین برجسته بازیکن برای تست مثبت است.

بلژیک بستری شد به یک بیمارستان در چین که در آن او در حال حاضر نقش این کشور در سوپر لیگ بود اما تنها به تازگی به این کشور برای از سرگیری آموزش.

او مطمئن طرفداران در پست های رسانه های اجتماعی است که او هست.

  

  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de