جابجایی? در پشت درهای بسته? بررسی UFC گزینه برای Khabib v فرگوسن باید نیویورک مبارزه بود لغو

لعنت Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن می تواند دوباره اعتصاب به عنوان مبارزه در زمان یک گام نزدیک تر به یک پنجم راست لغو زمانی که تجمع جرم لغو شد در نیویورک است. RT ورزش طول می کشد نگاه در UFC گزینه های.

پنجم تلاش به گودال بالا دو 155 pounders در جهان در برابر یکدیگر برای UFC عنوان سبک وزن است برنامه ریزی شده را در مرکز بارکلیز در شهر نیویورک قصبه بروکلین در مه 18.

در حال حاضر در پنجمین و چه هر MMA فن امیدوار بود و دعا خواهد بود که زمان نهایی درخواست مبارزه است دوباره در معرض خطر جدی. در روز پنج شنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام محدودیت های بیش از 500 نفر در دولت بلافاصله scuppering این promtoion برنامه های برای بسته بندی کردن 19,000 ظرفیت برگزاری در اقیانوس اطلس خیابان.

همچنین در rt.com UFC 249: Khabib v فرگوسن در آستانه لغو شدن به نیویورک ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر

مایکل Conlan سالانه مسابقه بوکس در روز سنت پاتریک آخر هفته در حال حاضر به تعویق افتاده است. Conlan یک قهرمان در میان نیویورک فراوان ایرلندی-آمریکایی جمعیت بود که با توجه به مبارزه در Madison Square Garden تئاتر است.

با وجود وحشت Khabib مدیر علی Abdelaziz باقی مانده است مثبت در رویکرد خود را با این ادعا که مبارزه است قطعا رفتن جلوتر و UFC “همیشه می یابد یک راه”.

پس چه گزینه های UFC را برای Khabib و تونی? RT ورزش طول می کشد نگاهی به برخی از گزینه های دیگر باز به unjinx این jinxed مبارزه است.

حرکت به لاس وگاس

UFC می تواند حرکت مبارزه از شهری که هرگز نمی خوابد به شهر گناه که در آن چراغ های نئون به نظر می رسد سیستم ایمنی بدن به هر چیزی غیر از لذت گرایی. هیچ ممنوعیت تجمع جرم در نوادا با این حال فرماندار استیو Sisolak اعلام وضعیت اضطراری در روز پنج شنبه.

آن را نمی خواهد اولین بار سازمان را بالا برده چوب و فرار متقابل دولت در این منجر به یک مبارزه بزرگ.

زمانی که تناقضات به وجود آمد در Jon Jones’ تست مواد مخدر در اکتبر 2018 قبل از رویداد اصلی مبارزه با Alexander Gustafsson در UFC 232, ‘استخوان’ رد شد یک مجوز به مبارزه در مکان اصلی لاس وگاس, نوادا.

راه حل است ؟ UFC به سادگی جا و منتقل کل رویداد به لس آنجلس کمتر از یک هفته قبل از مبارزه است. سازمان قطعا عضله و نفوذ به تنظیم مجدد و نقل مکان Khabib در مقابل تونی بیش از یک ماه از, اما با انتخاب خود را از دسترس متحده تا کنون کاهش آن خواهد شد کار سختی حتی برای یک UFC انعطاف پذیری.

Khabib تا به حال مشکل قبل با نوادا دولت Athetic کمیسیون برای خرک بیش از هشت ضلعی پس از خرد کردن Conoe McGregor اما وگاس مطمئنا خوش آمدید پتانسیل درآمد با آغوش باز در زمان بحران.

حتی یک حرکت به پایین جاده به نیوجرسی بدون رفتن با دولت به تازگی با داشتن محدود انبوه جمعیت به تنها 250 نفر است.

پشت درهای بسته

دانا سفید می گوید او “را نمی گه در مورد کوروناویروس” اما مطمئنا احساس گرما و UFC head honcho حتی به اشتراک گذاشته RT ورزشی الگوی رفتاری مورد داشتن خوابی بیش از این بیماری را تهدید به پیش بینی ترین بازی کردن در مخلوط هنرهای رزمی است.

UFC برازیلیا آخر این هفته برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و با خبری که دعوا به جای برنامه ریزی شده در نیویورک بیش مارس خواهد بود به تعویق افتاد و این بعید نیست که UFC 249 می تواند مبارزه در پشت درهای بسته.

در این مثال مبارزه می تواند لذت بردن از یک سنبله در pay per view, فروش با اضافه شدن فتنه و علاقه در یک مبارزه است که در حال تماشا by zero مردم در محل با وجود UFC نیاز به صورت شاقول در سود حاصل از فقدان دروازه رسید.

اما UFC را به مطمئن شوید که نشان می دهد تجاوز نمی کند دولت محدودیت در تجمع جرم.

پرداخت پستها در طول نمایش فقط

شاید گزینه ای برای مرحله مبارزه در پشت درهای بسته کار می کنند ممکن است در UFC را به نفع. پتانسیل برای پیشبرد مبارزه به عنوان تنها موجود از طریق سازمان PPV خدمات می تواند رسوب سنبله بزرگ در علاقه و ایجاد یک رمز و راز در اطراف در حال حاضر عمیقا مبارزه جذاب.

ادامه مطلب: لیگ برتر تعلیق تمام مسابقات تا آوریل 3 با توجه به شیوع کروناویروس

این امر می تواند یکی از راه های بازگشت پنجه برخی از از دست دروازه رسید باید مبارزه تبعید به مخوف پشت درهای بسته حکومت و چه UFC را از دست خواهد داد در دروازه رسید آنها ممکن است فقط در piqued است PPV علاقه.

ماه رمضان

مقدس اسلامی ماه رمضان خواهد بود محترم از پایان مارس به پایان مارس و مسلمان مؤمن Khabib پس از آن خواهد شد قادر به مبارزه در immedaite پس از شکوفایی و اقبال برای coronavirus را بترساند.

باید مبارزه شود به تعویق افتاد UFC خواهد بود مجبور به برنامه ریزی مجدد حداقل تا پایان سال به اجازه می دهد برای Khabib کامل اردوگاه های آموزشی برای آماده سازی به طور کامل برای بزرگترین مبارزه اگر کار خود را.

اضافه کردن عامل است که در داغستان مرد به طور معمول از طریق یک باطل وزن برش قبل از هر جلسه کاهش سیستم ایمنی بدن خود را و او را مستعد ابتلا به این ویروس خود به خود و UFC را تقریبا certianly بود به دنبال در یک سال پایان اسلات برای مبارزه reschedule. که اگر ویروس متهم قبل از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de