انتشار Karens! عنوان ظالم آخرین معضل فاکتورها باعث ایجاد پلاک coronavirus زده ما

ویدیو های ویروسی را نشان می دهد و اوباش از خریداران سرزنش کردن یک زن برای ورود به جزیره استاتن فروشگاه بدون پوشیدن یک ماسک صورت. این ها و نمونه های دیگر نشان می دهد ظلم و ستم از ‘Karens که آمریکا گسترده است اواسط coronavirus بحران است.

فقط یک صدای جیر جیر از استاتن آیلند صحنه که در اصل posted on Facebook, شده است بازدید بیش از 6.2 میلیون بار پس از آن ارسال شده در مارس 25.

“این ظروف سرباز یا مسافر نشان داده است بسیاری از مردم درونی کارن”کنایه آمیز یک توییتر کاربر اشاره به wildly محبوب الگوی رفتاری به تصویر می کشد که با عنوان زن میانسال است که کارفرمایان شهروندان در اطراف با مصونیت از مجازات و خواسته به صحبت می کنند به مدیر.

این قسمت حتی جلب توجه Westworld بازیگر جفری رایت که وزن با برخی از جدی آمار از استاتن آیلند ارائه برخی از زمینه به بی رحم و ناسزا رنگ و لعاب رگبار گلوله از ShopRite کاربران.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می کند مردم ماسک در مکان عمومی,, اما آن است که هنوز هم تنها یک نیاز در 12 ایالت از جمله نیویورک.

در نیویورک دولت سخت ترین ضربه coronavirus ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها نمی تواند فاصله اجتماعی از جمله “رفتن به داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی”با توجه به نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی دستورالعمل.

اما ادامه بحث را به خشم حتی در میان مقامات شهرستان به عنوان اطلاعات متناقض و دستورالعمل های سوخت سرخوردگی در میان در حال حاضر مضطرب جمعیت.

در واقع حتی قوس کارن و هالیوود معیار فضیلت, Alyssa Milano, توییتی او تصویب baying اوباش با وجود خودش سقوط قربانی به آنلاین گروه از ‘Karens’ برای پوشیدن ظاهرا بی فایده, گرمکن, ماسک.

“من هرگز خودمان افتخار رو به رشد در جزیره استاتن” میلان هنوز توییتی.

اما معضل از “کارن” است نه محدود به اجرای ماسک پوشیدن اما تبدیل به یک مشخصه از coronavirus مستند در سراسر ایالات متحده.

پوست بدتر از او را نیش می زنند

در یکی دیگر از ویروسی حادثه این بار در پارک مرکزی نیویورک یک زن به نام پلیس در یک “مرد سیاه” که گفته و خواسته خود را به نگه داشتن سگ خود را در یک دسته سه تایی مطابق با پارک قوانین.

همچنین در rt.com ‘نهایی کارن’ تماس پلیس در ‘خطرناک’ سیاه و سفید مردی که از او خواست به دسته سه تایی سگ می شود قرار بر ترک پس از عظیم واکنش (تصویری)

کارن می بیند قرمز در خرچنگ قرمز

خرچنگ قرمز کاهش یافت و گرفتار Karens در روز بعد از رستوران سفارش آنلاین سیستم پذیرش سفارشات بیشتر از آنها می تواند انجام برسانند. در یکی دلیلی خشونت ارز در, York, پنسیلوانیا, محل, یک زن, فیلم برداری شده بود از نظر جسمی و بطور شفاهی سوء استفاده کارکنان پس از ساخته شده است به صبر کنید.

می گویند خط کارن

در آنلاین memes, کارن مثالی است که اغلب به نقل از به عنوان خواستار به دیدن مدیر اما زندگی تقلید هنر در Gelson بازار در دانا پوینت کالیفرنیا هنگامی که یک زن بود و همزمان با ورود به یک فروشگاه بدون پوشیدن ماسک.

“من می خواهم به صحبت می کنند به شما مدیر” زن اصرار دارد, گفتن بدنام عبارت از کارن. “از کجا که مقررات دولت است؟” زن می افزاید: زمانی که گفت که او را مجبور به پوشیدن یک ماسک برای خرید در فروشگاه. او حتی ادعا می کند او یک وضعیت پزشکی است که مانع او از پوشیدن یک ماسک که او موظف است به فاش.

او حتی رد پیشنهاد از مدیر که گفت که او را برای خرید او با این ادعا که او مایل به خرید خصوصی موارد او مایل نیست او را برای دیدن – هر چند ظاهرا او نمی خواهد که این موضوع را در پرداخت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de