ریمز فوتبال باشگاه, دکتر, خودکشی در قرنطینه اشاره Covid-19 در توجه داشته باشید

برنارد گونزالس دکتر به Stade de Reims تیم فوتبال خودکشی کرده. دکتر تا به حال شده از خود جدا و با اشاره به کروناویروس در خودکشی او توجه داشته باشید. شهردار ریمز نگه داشتن توجه داشته باشید خصوصی.

Stade de Reims را شکست اخبار گونزالس’ مرگ در روز یکشنبه. به گزارش روزنامه فرانسوی Le Parisien 60 ساله, دکتر, حال تهدید خود را در خانه در روزهای اخیر به عنوان هر دو او و همسرش مبتلا به Covid-19.

Gonzalez چپ پشت یک خودکشی توجه داشته باشید که در آن coronavirus ذکر شد به عنوان یکی از دلایل مرگ او. ریمز شهردار Arnaud Robinet به این روزنامه گفت که او نمی خواهد نظر در توجه داشته باشید.

“کلمات شکست من” Stade de Reims جمهور Jean-Pierre Caillot نوشت. “این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار Stade de Reims در قلب یک شخصیت ریمز و حرفه ای از ورزش ما را ترک کرده است.”

“دکتر گونزالس در سخت ترین دوره برای این باشگاه مشغول به کار داوطلبانه اساس” Caillot به مداحی ادامه داد. “او شخصی من است و امروز تمام افکار من کسانی که از این باشگاه که در آن او باقی خواهد ماند قوی شکل به همسر و پدر و مادر خود را.”

به عنوان باشگاه فوتبال سوگواری از دست دادن آن دکتر مقامات فرانسه اعلام کرد یکی دیگر از 518 coronavirus مرگ و میر در روز یکشنبه. بیش از 90 ، 000 مورد از این بیماری ثبت شده در فرانسه و تقریبا از 2900 نفر کشته شده اند.

همچنین در rt.com وزیر در یکی از آلمان ثروتمندترین کشورهای خودکشی ‘بیش از coronavirus نگرانی’

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de