‘تاسف & غیر قابل قبول’: ژاپن در المپیک وزیر انفجار کره جنوبی پوستر نمایش مشعل در دست کت و شلوار محافظ

ژاپن وزیر 2020 توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک Seiko هاشیموتو است ناودان کره جنوبی پوستر اختصاصی به آینده بازی های تابستانی شامل مشعل با پوشیدن یک ضد تابش کت و شلوار.

استفاده از یک پوستر غیر قابل قبول است,” هاشیموتو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه و اضافه کرد که ایجاد چنین تصاویر “بسیار تاسف.”

بیشتر بخوانید: “من خیلی دوست دارم به ترکیب پاتیناژ & انیمیشن’: Evgenia Medvedeva به تصویر بکشد دریانورد ماه در ژاپن نشان می دهد یخ

یک سری پوستر به تصویر می کشد یک مشعل المپیک دونده پوشیدن hazmat کت و شلوار تولید شده توسط داوطلبانه شبکه آژانس از کره جنوبی (وانک) یک گروه خصوصی در کره جنوبی گفت که آنها می خواستند به منظور بالا بردن آگاهی در مورد مسائل زیست محیطی در ژاپن است.

دونده کت و شلوار و سبز رادیواکتیو شعله خارج می گردند از مشعل ظاهرا با اشاره به فاجعه هسته ای در فوکوشیما در سال 2011 پس از یک ویرانگر 15 متر سونامی آمار فوکوشیما Daiichi نیروگاه هسته ای که باعث بالا رادیواکتیو منتشر شده است.

ریاست گنجانده شد در مسیر رله مشعل المپیک با مسئولان ژاپنی بیان می شود وجود ندارد تابش تهدید به رله کنندگان است.

ما شامل پیام های هشدار دهنده در مورد ایمنی از تابش بزرگترین نگرانی در طول بازی های المپیک توکیو” این وانک گفت. “میزبانی کشور ژاپن گفت: محصولات کشاورزی از استان فوکوشیما در حال امن و اعلام کرد که آن را با ارائه آنها را برای ورزشکاران المپیک.”

ژاپن و رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: دولت تسلیم شکایت با کره جنوبی در مورد این پوستر که آنها را “غیر قابل قبول است.”

در اوایل این هفته مقامات ژاپن گفت مرگبار شیوع کروناویروس نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد برنامه های آینده بازی های تابستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im