رفع اشکالات پرداخت به محافظت می شود furloughed کارگران

Furloughed کارگران از دست دادن شغل خود را واجد شرایط برای رفع اشکالات پرداخت خود را بر اساس نرمال دستمزد – نمی کردند رای – از روز جمعه.

دولت گفت: یک اقلیت از شرکت گرفته بود با استفاده از بحران کنونی به پرداخت یک نرخ پایین تر است.

قانون جدید اطمینان را به کارگران خود پرداخت گفت: کسب و کار, منشی, Alok Sharma.

“این مهم است که کارکنان دریافت پرداخت های آنها به درستی به عنوان” او گفت:.

کارگران با بیش از دو سال خدمت مستمر که برکنار معمولا به عنوان یک قانونی پرداخت افزونگی است که بر اساس طول مدت خدمت و سن و پرداخت به قانونی حداکثر.

اما بسیاری از انگلستان را 9.5 میلیون furloughed کارگران پرداخت می شود در 80 درصد از دستمزد عادی.

“دولت در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای محافظت از مردم معیشت” گفت آقای شارما.

“قوانین جدید خواهد اطمینان حاصل شود furloughed کارکنان در حال کوتاه تغییر کرده و پرداخت خود را کامل رفع اشکالات پرداخت حق – ارائه برخی از اطمینان غیر قابل انکار در زمان تست.”

حقوق

قانون جدید نیز اعمال خواهد شد به قانونی متوجه پرداخت است که در آن کارکنان باید با توجه به اطلاع از دوره قبل از اشتغال آنها به پایان می رسد.

آن متفاوت بوده و از حداقل یک اطلاع هفته تا 12 هفته اطلاع بسته به چه مدت آنها کار کرده اند برای کارفرمای خود. در طول این مدت متوجه کارکنان باید پرداخت شود.

این قانون را به اطمینان حاصل شود که متوجه پرداخت مبتنی بر دستمزد عادی به جای دستمزد پایین تر ممکن است آنها پرداخت شده است تحت Coronavirus کار احتباس طرح.

تغییرات دیگر در آینده به اجرا در خواهد اطمینان حاصل شود جوایز اساسی برای اخراج ناعادلانه موارد بر اساس پرداخت کامل به جای حقوق و دستمزد در این طرح کردند.

“ما مصرانه از کارفرمایان به انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از ایجاد موانعی اما جایی که این اجتناب ناپذیر است و این مهم است که کارکنان دریافت پرداخت های آنها به درستی به عنوان” گفت آقای شارما.

افزونگی

حدود 150000 نفر که تا کنون ساخته شده است کار برکنار شده و در طول coronavirus بحران اما کارشناسان انتظار دارند این رقم به صعود بسیار بالاتر به خصوص پس از کردند طرح به پایان می رسد در ماه اکتبر.

در اوایل این هفته موسسه ملی پژوهش اجتماعی و اقتصادی فکر می کنم تانک هشدار داد که پایان کردند طرح می تواند منجر به 1.2 میلیون انگلیسی ها که بیکار کریسمس فشار بیکاری به 10 درصد از نیروی کار است.

تحت کردند طرح کارگران باید 80 درصد از حقوق خود را توسط دولت پرداخت می شود تا به £2,500 یک ماه.

  • بسته شدن کردند ‘می تواند منجر به 10 درصد بیکاری’
  • اقتصاد بریتانیا است ‘چیتی بازگشت نیمی از زمین را از دست داد’

این طرح است که زخم را از ماه اوت زمانی که کسب و کار مجبور به پرداخت بیمه ملی (NI) و سهم حقوق بازنشستگی.

از ماه سپتامبر آنها را مجبور به پرداخت 10 ٪ از حقوق و دستمزد به علاوه NI و سهم حقوق بازنشستگی.

در ماه اکتبر کسب و کار مجبور به پرداخت 20 درصد از حقوق و دستمزد به علاوه NI و سهم بازنشستگی قبل از اینکه این طرح پس از اتمام در پایان این ماه.

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: پرداخت مردم افزونگی کامل “است که درست انجام” اما گفت: دولت باید متمرکز بر توقف زیان کار در وهله اول.

“پیشگیری بهتر از درمان,” او گفت:. “ما به فوریت نیاز به حمایت هدفمند برای ضربه صنایع و فرمت کردند طرح فراتر از ماه اکتبر برای کسانی که به آن نیاز دارید.

“بدون این ما در معرض خطر بهمن از زوائد آن در پاییز و تضعیف بهبود اقتصادی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید