قرمز متحده آهسته تر برای پاسخ به Covid-19 به عنوان آنها به گوش مغلوب ساختن پیشی جستن Axios بنیانگذار ادعا می کند…به جز آبی متحده شده اند بدترین ضربه

Axios بنیانگذاران جیم VanderHei سیاسی coronavirus بحران با این ادعا قرمز متحده شده اند “کندتر” در پاسخ به دلیل آنها بوده است “گوش دادن به رئیس جمهور تهمت” اما او را نادیده می گیرد چرا آبی متحده شده اند ضربه سخت تر است.

صحبت به MSNBC صبح جو و نام و نام خانوادگی-حذف جورجیا و فلوریدا به عنوان متحده که منتظر طولانی تر از دیگران به اجرای stay-at-home سفارشات VanderHei گفت: “اطلاعات نابرابری” است به سرزنش متحده نه اقدام به عنوان یک در مبارزه با گسترش coronavirus.

“این دلیل است که آنها گوش دادن به رئیس جمهور تهمت تا آخرین پنج یا شش روز. آنها مشاهده فاکس اخبار آنها گوش دادن به راش Limbaugh و آنها زیر محافظه کاران در توییتر و یا رسانه های اجتماعی” VanderHei گفت: از تاخیر stay-at-home سفارشات.

او در ادامه گفت محافظه کاران بودند “کمرنگ جلوه دادن” coronavirus تهدید و محدودیت های جدی در جنبش مردم شده اند باید در محل قرار داده ماه یا چند هفته پیش.

VanderHei راه حل یک تماس برای کنترل بیشتر از دولت فدرال است.

“کوتاه از یک ملی اعلام می کند که هر کس به نشستن در, شما در حال رفتن به آمریکا — آنها در حال رفتن به تمایل به محافظه کار متحده — که نشستن و من فکر می کنم به همین دلیل اگر شما می خواهید برای دریافت به پایان کم از این طرح شما را به قوی ملی گام است.”

هفته پس از برخی از کشورهای صادر stay-at-home سفارشات فلوریدا تنها به دنبال کت و شلوار در روزهای اخیر به عنوان انجام گرجستان که در آن فرماندار برایان کمپ ساخته شده سر خاراندن وحی که او تنها فقط یاد مردم می تواند بدون علامت و هنوز هم حمل بسیار عفونی ویروس یک واقعیت است که برجسته شده توسط سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری برای چند هفته.

همچنین در rt.com کمتر از یک سوم از آمریکایی ها خواهد راش به کروناویروس واکسن – نظرسنجی

هر چند VanderHei ادعا تهمت و دیگر محافظه کاران بودند و کم اهمیت جلوه دادن بیماری همه گیر کوروناویروس تا “پنج یا شش روز پیش” رئیس جمهور منتشر شد, اجتماعی فاصله دستورالعمل و خواست مردم به ماندن در خانه در نیمه راه از طریق مارس و کسانی که درخواست دارند در محل باقی مانده است.

در حالی که بیشتر محافظه کار آمریکا کندتر پاسخ به این ویروس می تواند chalked به سیاست های مردمی مانند VanderHei واقعیت امر این است که آبی متحده شده اند آمار بدترین تا آنجا که مرگ عوارض و موارد شدید که لازم است سریعتر پاسخ وجود دارد.

نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن و نیوجرسی را ثبت بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس همه به طور معمول در نظر گرفته آبی متحده — اما همه در حال پرجمعیت مناطق با شهروندان که به طور معمول سفر بسیاری برای کار (به خصوص از نیوجرسی به نیویورک و بالعکس).

متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا در پاسخ اولیه به این ویروس عمدتا به دلیل آنها حاوی بیشتر در مناطق پر جمعیت که منجر به گسترش این بیماری بسیار مسری. نیویورک در حال حاضر 92,381 تایید موارد ویروس و گزارش مرگ و میر — 2,373 — را تا حدود 40 درصد از کل تلفات در ایالات متحده به طور کلی.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد $25bn در اورژانس نقدی به کروناویروس-آمار حمل و نقل عمومی و سیستم های

کالیفرنیا با بیش از 10 ، 000 موارد و بیش از 200 مرگ و میر شده است سخت ترین ضربه در جنوب آن منطقه که در آن وجود دارد جدی تراکم جمعیت. چهار میلیون نفر زندگی می کنند در داخل لس آنجلس حدود 500 کیلومتر مربع و شهر باعث می شود تا برای بیش از یک سوم از دولت coronavirus موارد و حدود یک سوم از مرگ و میر گزارش شده.

به خاطر مقايسه پس از VanderHei به طور خاص ذکر شده در جورجیا و فلوریدا گرجستان دارای جمعیت بیش از دو LA گسترش در سراسر کمتر از 60 ، 000 متر مربع است. دولت کل موارد ایستاده در بیش از 5000 با بیش از 160 مرگ و میر.

همچنین در rt.com پنتاگون به دنبال 100,000 کیسه های بدن به عنوان Covid-19 مرگ و میر بالا در 5,000 ما پس از مرگبارترین روز به تاریخ

فلوریدا بزرگتر امور خارجه از نیویورک با بیش از 10 ، 000 مایل مربع دارای جمعیت بیش از 21 میلیون و دولت گزارش کرده است بیش از 7000 مورد از coronavirus. همچنین گزارش شده بیش از 100 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن که بیش از حد نیویورک و فلوریدا و کالیفرنیا نیز نگه تمایز بودن بیشترین بازدید شده آمریکا توسط مسافران خارجی.

مانند گرجستان و فلوریدا, قرمز دیگر ایالت ها مانند تگزاس, می سی سی پی و میسوری نیز صادر ماندن در خانه سفارشات بعد از دیگران, اما دوباره آنها صورت نمی همان تراکم جمعیت و یا گردشگری خطرات.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de