چینی فرمول 1 جایزه بزرگ رسما به تعویق افتاد با توجه به گسترش coronavirus در منطقه است که جان بیش از 1000 نفر در هفته های اخیر.

این FIA حاکم بدن از فرمول 1, پذیرفته, درخواست از مسابقه دهندگان به طور نامحدود به تعویق انداختن این رویداد به اطمینان حاصل شود “سلامت و ایمنی رانندگان” در میان گسترش ویروس که شناسایی شده است در تمام مناطق در این کشور و همچنین چند کشور دیگر در سراسر جهان است.

همچنین در rt.com چینی فرمول 1 جایزه بزرگ انتظار می رود axed به عنوان coronavirus شیوع اثرات وسایل ورزشی

یک بیانیه رسمی تایید کرد در این مسابقه به تعویق افتادن و اعلام کرد که همه طرف ها را به تلاش برای تعیین پتانسیل آینده تاریخ برای مسابقه.

چین جایزه بزرگ شده است بخش مهمی از F1 تقویم با بسیاری پرشور طرفداران” بیانیه می خواند.

به F1 FIA جامعه به نظر می رسد به جلو به مسابقه در چین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و هر کس بخواهد در این کشور در طول این زمان دشوار است.”

این اولین بار است که یک فرمول 1 مسابقه به تعویق افتاده است و در نه سال با لغو 2011 Bahrain Grand Prix با توجه به بهار عربی, تظاهرات که از نمونه های اخیر از یک مسابقه به تعویق افتادن.

با وجود FIA را ادعا که یک جایزه بزرگ چین خواهد بود موکول به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برخی از ناظران معتقدند که آن را فوق العاده دشوار خواهد بود به فشار بخواهند صفحاتی دوباره مرتب نژاد به یک در حال حاضر بسته بندی 2020 مسابقه برنامه.

بیانیه ای مشابه در مورد تغییر زمان ساخته شده بود برای بحرین GP در سال 2011 اما این مسابقه در نهایت اوراق پس از تیم ها قادر به توافق بر سر یک تاریخ جدید.

اخبار axed نژاد می آید تنها چند روز پس از شانگهای ورزشی عمومی انجمن به نام بزرگ ترین ورزشی را به حالت تعلیق تا زمانی که گسترش ویروس شده و تحت کنترل در آورد.

همچنین در rt.com شانگهای shutdown: چینی شهر به حالت تعلیق در تمام رویدادهای ورزشی به عنوان coronavirus نگرانی افزایش

این ویروس در حال حاضر منجر به لغو چندین رویدادهای ورزشی در منطقه از جمله در ماه آینده جهانی دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا در نانجینگ.

این ویروس نیز درک می شود, تهدید, اولین ویتنامی جایزه بزرگ که قرار است به اتفاق در ماه آوریل است. مسابقه محل هانوی فقط 100 مایل دورتر از مرز چین.

در ضمن المپیک برگزار می شود “به طور جدی نگران” در مورد گسترش ویروس پیش از بازی های المپیک 2020 در توکیو در ماه های ژوئیه و اوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی